В Україні продають старий суперкар Volkswagen за 3 млн доларів (фото)

Читать на русском
Автор
862
Volkswagen W12 Nardo
Volkswagen W12 Nardo. Фото скриншот Youtube

Це один з найшвидших автомобілів у світі

В Україні продають один з найшвидших автомобілів у світі. Це розкішний суперкар від Volkswagen.

Про існування такого авто як Volkswagen W12 Nardo знає далеко не кожен. Тим не менш, суперкар коштує шалених грошей — понад 3 мільйони доларів. Відповідне фото опублікували на сторінці Autobazar_ua1 в Instagram.

Продавець авто стверджує, що на одометрі зафіксовано показник у 27 тисяч кілометрів. Це дуже небагато, зважаючи на вік авто — воно 2001 року випуску. Витрачає цей автомобіль 20 літрів пального на 100 кілометрів шляху.

Volkswagen W12 Nardo 2001 року випуску: що відомо про це авто

Volkswagen W12 Nardo — це концептуальний автомобіль, який був представлений на автосалоні в Токіо в 2001 році. Назва "Nardo" походить від італійського треку, Nardò Ring, де відбулися великі випробування іспитового прототипу автомобіля. Це унікальний проєкт, який демонстрував інженерні можливості та потенціал Volkswagen.

Головною особливістю Volkswagen W12 Nardo є його двигун. Автомобіль оснащений 12-циліндровим W-подібним двигуном об'ємом 6,0 літра. Цей мотор використовував два блоки V6, які були розташовані під кутом 72 градуси і об'єднані в одному блоку. Двигун розвивав дивовижну на той час потужність — близько 600 кінських сил.

Завдяки такому потужному двигуну та легкій конструкції автомобіля, Volkswagen W12 Nardo міг розганятися до дуже високих швидкостей. На випробуваннях на треку Nardò Ring в Італії прототип досягав швидкості понад 350 км/год, і встановив кілька рекордів швидкості.

Проте, важливо зазначити, що Volkswagen W12 Nardo був концепцією і не вироблявся в серійному виробництві. Автомобіль використовувався для демонстрації інженерних можливостей та технічних рішень, і його концепція відобразила визначний момент в історії Volkswagen.

Українці відреагували на таку ціну загалом жартівливими та негативними коментарями. Таких під дописом кілька десятків.

Раніше "Телеграф" повідомляв, що в Україні помітили найшвидший універсал від Audi. Це шалено дороге авто 2023 випуску з двигуном на 630 кінських сил.