В Україні продають ідеально збережений Bugatti Veyron майже без пробігу: ціна просто зашкалює

Читать на русском
Автор
658
Bugatti Veyron
Bugatti Veyron. Фото Інстаграм

Спорткар майже не має пробігу

Багато унікальних спортивних автомобілів, які коштують купу грошей, можна зустріти на теренах нашої країни. Деколи їхні власники вирішують продати свої колекційні автомобілі.

Зокрема, нещодавно на продаж виставили Bugatti Veyron 16.4. Відповідне оголошення опублікували на інстаграм-сторінці autobazar_ua1.

Ціна авто просто шалена — понад півтора мільйона доларів. Проте він має невеликий пробіг — всього 6 тисяч кілометрів. Як для авто, якому уже 14 років, це дуже небагато.

Чим унікальний цей автомобіль

Bugatti Veyron 16.4 — це спортивний автомобіль виробництва французького бренду Bugatti, представлений у 2005 році. Одна з видатних моделей цієї легендарної марки, Bugatti Veyron 16.4 випускалася до 2015 року.

В основі автомобіля — 8.0-літровий W16 двигун з 4 турбонаддувами. Він виробляє шалену потужність — понад 1000 кінських сил (1001 к.с.). Цей мотор спроможний розганяти машину з 0 до 100 км/год за близько 2.5 секунди.

Bugatti Veyron 16.4 вважався найшвидшим серійним автомобілем свого часу. Максимальна швидкість обмежена електронікою і складає понад 400 км/год.

Вейрон має аеродинамічно ефективний дизайн. Вагу автомобіля оптимізували за допомогою використання високоякісних матеріалів, таких як карбонові композити.

Швидкість передається на колеса за допомогою 7-ступеневої напівавтоматичної трансмісії з подвійним зчепленням. За забезпечення ефективності гальмування відповідає просунута система керованого гідравлічного гальмування з керамічними дисками.

Bugatti Veyron випускався в обмежених кількостях, що робить його рідкісним і високоцінним колекційним автомобілем.

Основною метою Bugatti було створити найшвидший та найпотужніший серійний автомобіль, і він впевнено виконав це завдання, завоювавши звання одного з найпрестижніших та найексклюзивніших автомобілів у світі.

Раніше "Телеграф" писав про Volvo EM90, який зійшов з конвеєра в Китаї. Він отримає високий цінник.