Звільнення Херсона та життя після травми: історія героя, який отримав біонічний протез від Favbet
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![В’ячеслав Смислов та Микита Дмитрулін](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/e/d1/446c8f6e-443fa176e1e208dc99381c4f33eb6d1e.jpg?v=8817_1)
Подібних протезів в Україні лише 20
Компанія Favbet у межах проєкту "Люди майбутнього" профінансувала встановлення сучасного біонічного протеза одному з пацієнтів львівського центру "Незламні". Ним став 31-річний військовослужбовець із Маріуполя В’ячеслав Смислов.
Видання Sportarena опублікувало фільм про історію В’ячеслава.
В’ячеслав Смислов – український військовослужбовець та батько трьох дітей. Народився та виріс у Маріуполі, у 2015-му приєднався до лав ЗСУ, щоб захищати рідне місто від російської агресії.
Під час повномасштабного вторгнення В’ячеслав був штурмовиком у 28-й бригаді, з нею серед перших увійшов до Херсона, а пізніше – стримував "вагнерівців" на Бахмутському напрямку, де й отримав поранення від ворожого дрона. Як наслідок – численні травми та втрата лівої руки нижче ліктя. Після тривалої реабілітації потрапив до центру "Незламні", де йому запропонували отримати біонічний протез за підтримки компанії Favbet.
![В’ячеслав Смислов](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/7/b3/a772beb3-1d5ebbd08a6fde8cb6a1d47df0bfcb37.jpg?v=8824_1)
Сьогодні таких протезів в Україні всього 20.
Зараз В’ячеслав повернувся до мирного життя та разом із дружиною займається вихованням дітей. Однак мріє повернутись на поле бою, щоб зустріти перемогу з побратимами.
"Слава Смислов – справжній кіборг, і для мене особисто – приклад великої незламності", – каже Микита Дмитрулін, журналіст видання Sportarena.
![В’ячеслав Смислов та Микита Дмитрулін](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/0/8a/2869838a-5d82b44f1caaa2960891f509a92908a0.jpg?v=8835_1)