Підозра Пашинському пов'язана із звільненням Залужного, - нардеп Сюмар

Читать на русском
Автор
2566
Підозра Пашинському пов'язана із звільненням Залужного, - нардеп Сюмар

Пашинський доволі успішно співпрацював з Головкомом Залужним

Нардеп "Європейської Солідарності" Вікторія Сюмар вважає, що підозра Сергію Пашинському пов’язана зі звільненням з посади Головкома ЗСУ Валерія Залужного.

Про це вона повідомила у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Памʼятаю як в перші дні війни Сергій Пашинський поїхав в Житомир, забрав Стугни і Корсари і передав підрозділам. Дивуюся, чому до нього не прийшли ще з цього приводу. Це ж якось ближче ніж нафта Курченка в 2014.

Ну і яка різниця з якої причини закрити Пашинського, який доволі успішно співпрацював з Головкомом Залужним щодо виробництва української зброї?

Команду Залужного важливо обнулити. Навіть якщо ця "команда" існує лише в чиїйсь голові. І тому саме зараз. У справі десятирічної давнини щодо якої оцінок тут не даю. Це пост про мотиви "торжества правосуддя", — йдеться в повідомленні.

Раніше колишній нардеп та голова асоціації оборонних підприємств Сергій Пашинський повідомив, що до його помешкання прийшли з обшуком представники СБУ та НАБУ. Обшук проводиться у справі щодо передачі "палива Курченка" державі. Згодом у НАБУ та СБУ повідомили, що оголошено підозру колишньому нардепу та його бізнес-партнеру за незаконне привласнення нафтопродуктів.