"Цих і бомбити не треба": з'явилося відео епічного вибуху на російській ТЕЦ у Тиві
- Автор
- Дата публікації
- Автор
!["Цих і бомбити не треба": з'явилося відео епічного вибуху на російській ТЕЦ у Тиві](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/9/d3/86f5034d-57237337085727fc11587bdc98c29d39.jpg?v=6351_1)
Число поранених перевалило за два десятки
У мережі з’явилося відео надпотужного вибуху на ТЕЦ у Тиві (РФ), який пролунав уранці 6 березня. Також продовжує зростати кількість поранених.
Про це повідомляють російські пропагандисти. Йдеться про Шагонарську ТЕЦ. Згідно з оновленими даними, там поранення різного ступеня тяжкості отримали 23 особи. Деякі з них перебувають у реанімації.
У цей же час інтернет-пабліки публікують відео, на яких зафільмовано момент вибуху. Як видно на кадрах з місця подій, вибух був дуже потужним, а клуби полум’я, що вирвалися з будівлі, піднімалися в небо на десятки метрів.
За даними влади, вибух на Шагонарській ТЕЦ стався у місці паливоподачі зі стрічковим контейнером. Котли ТЕЦ, стверджує адміністрація, нібито цілі, хоча саме місто Шагонар залишилося без центрального опалення (а це понад 4 тисячі споживачів при температурі -16). Причину вибуху досі не змогли встановити.
Українці вже відреагували на нову "бавовну" у країні-агресорці. Наприклад, відомий блогер Денис Казанський, коментуючи відео із вибухом, іронічно написав таке:
"Цих і бомбити не треба! Усі самі. Краса".
Інші коментарі:
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/d/86/959aa1ec-8ce180326ae655876a6588ea7851f86d.jpg?v=6081_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/7/0c/4d792fbc-a16321846f1079160212fab0842d20c7.jpg?v=6081_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/b/89/62708ef8-6f3a7297e26e2de9388b69a8b707589b.jpg?v=6081_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/b/8b/9874a892-d7911e421c71e8c25fcf1675cda968bb.jpg?v=6081_1)
Як повідомляв "Телеграф", у Білгородській області Росії вранці 5 березня стався вибух. Після нього почалася пожежа на Губкінській нафтобазі.