Ігнат пояснив зміну назви каналу командувача Повітряних Сил Олещука в Telegram: в Раді натякають на відставку
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 7458
![Микола Олещук](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/6/00/bdff3cfa-8dad852c7e1334de19a61ed17c2ca006.jpg?v=0326_1)
У Повітряних силах чутки не підтвердили
У мережі пішли чутки про те, що у керівництві Повітряних сил ЗСУ можуть відбутися зміни. Втім, у самих ПС ситуацію прокоментували дуже розмито.
Як повідомив у своєму Telegram-каналі нардеп Олексій Гончаренко, є чутки, що це також може зачепити й Військово-морські сили.
"Скоріш за все, будуть зміни в керівництві Повітряних сил ЗСУ… Загалом, чекаємо. Але є такі чутки, що і ВМС, і Повітряні Сили будуть зміни", — написав він.
На тлі цього користувачі мережі також звернули увагу на те, що офіційний telegram-канал командувача ПС ЗСУ Миколи Олещука змінив назву та основне фото на більш нейтральне без згадування імені.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/f/98/9a1b370d-d6c70601c349c6e6ee8e69065237998f.jpg?v=9842_1)
"Телеграф" вирішив поцікавитися про те, що відбувається навколо Олещука у спікера Повітряних сил Юрія Ігната, проте той зазначив, що не має жодної інформації для розголошення.
"Це рішення командувача просто оновити свій офіційний канал, все інше — чутки та непідтверджена інформація", — коротко прокоментував Ігнат.
Як повідомлялося раніше, напередодні в мережі з’явилася інформація про те, що росіяни нібито змогли вразити ракетою "Іскандер" українську установку Patriot, перекинуту ближче до фронту для боротьби з російською авіацією. Ексзаступниця голови Міноборони Ганна Маляр своєю чергою зазначила, що росіяни часто роблять такі вкидання, щоб оцінити реакцію ЗСУ, а тому запропонувала не дивуватися з того, що жодної реакції немає.