Футболіста забрали до ТЦК прямо з вокзалу: в ЗСУ відреагували
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![Футболіст Микола Сираш](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/c/cc/7cae30d7-39b27ec2e06dfde50b61d03721a0accc.png?v=7305_1)
Сотні видатних спортсменів борються з агресором
Оперативне командування "Захід" Збройних сил України відреагували на повідомлення футбольного клубу "Хуст" про те, що сьогодні, 8 травня, прямо з вокзалу працівники ТЦК забрали одного з гравців, який мав вирушити на чемпіонат. Заявили, що вболівають за український футбол, але захист держави ставлять на перше місце.
Відповідне повідомлення опублікували у Telegram-каналі. Зазначили, що у випадку відсутності "броні" у футболіста, він підлягає призову на службу.
"Коментуючи емоційний допис від футбольної команди "Хуст", зазначимо, що процес бронювання і отримання відстрочки від мобілізації строго регламентований. Якщо у спортсмена нема законних підстав і належним чином оформленого бронювання, він може підлягати призову за мобілізацією", — йдеться в повідомленні.
У дописі також зазначили, що нині сотні видатних спортсменів героїчно борються з агресором в лавах Сил Оборони. Спроби футбольного клуба "відмазати" свого гравця назвали дивними.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/9/ca/7c618ec7-0e6f714a369d72cae486a0974602dca9.png?v=7143_1)
"В той час, коли сотні видатних спортсменів в лавах Сил Оборони героїчно борються з агресором, інколи ціною власного життя, м’яко кажучи, дивним є намагання футбольного клубу зробити своїх гравців привілейованими порівняно з іншими громадянами України й ставити інтереси футбольного клубу над захистом країни", — написали в ОК "Захід".
Насамкінець зазначили, що "лише разом ми переможемо в цій війні!"
Раніше "Телеграф" повідомляв про те, що п’яні військкоми затримали та побили волонтера з Харкова. У ТЦК подію прокоментували по-своєму.