Дива не сталося: "Реал" з дебютним голом Мбаппе виграв перший трофей у сезоні

1864
Реал та Аталанта розіграли перший трофей у сезоні Новина оновлена 15 серпня 2024, 09:19
Реал та Аталанта розіграли перший трофей у сезоні. Фото gettyimages.com

Іспанський клуб розпочав матч у статусі переможця Ліги чемпіонів

У середу, 14 серпня, іспанський "Реал" та італійська "Атланта" грали за Суперкубок УЄФА. Зустріч проходила у Варшаві на стадіоні Національний та завершилася перемогою іспанського клубу 2:0.

"Телеграф" провів текстову трансляцію матчу.

Його пряму онлайн-відеотрансляцію також можна було побачити і в Україні. Зокрема, вона була доступна на платформі Мегого. Крім того, її можна буде подивитися на платформі "Воля ТБ".

Фінальний свисток!

90' Пійшов компенсований час. Реал близький до першого титулу в сезоні

85' Всі заміни використали команди.

80' Реал помітно заспокоївся після другого голу. А ось у Аталанти нічого не виходить в атаці.

74' Ще момент у Родріго, але аргентинський страж воріт Аталанти на місці.

68' ГООООООООООЛ! Дебютний м'яч Мбаппе за Реал! Після проходу Віні м'яч опинився у Белінгема, який викотив сферу французу на 11-метрову позначку. Кіліан б'є влучно.

66' Після забитого голу Реал вже міг забивати ще декілька м'ячів. А ось Аталанти на полі майже не помітно, сумно.

65' Жовта для Джимсіті. Відверто грубо він зіграв проти Белінгема

62' Віні міг забивати і сам, але голкіпер рятує Аталанту.

60' ГОООООООООЛ! Реал відкриває рахунок! Вінісіус дивовижним чином обіграв декількох гравців Аталанти у штрафному, після чого викотив сферу на Вальверде, який і відкрив рахунок.

55' Затяжна атака Реалу завершилася ударом Белінгема з-за меж штрафного. Вище воріт

48' Тепер вже Пашаліч міг забивати після подачі до штрафного майданчику. Куртуа в яскравому сейві рятує Реал

47' Мбаппе вийшов на ударну позицію та пробив дуже не точно.

Перерва. Відпочиваємо 15 хвилин.

45' Тепер вже каркас воріт грає за Аталанту. Родріго влучив в поперечину з близької відстані

40' Черговий фол на Мбаппе. Але жодного разу іспанська команда зиску з цього не отримала

37' Рюдігер рятує Реал після небезпечного проходу Лукмана. Німець в останню мить вибив м'яч

32' Головна дійова особа сьогоднішнього матчу — Кіліан Мбаппе. Наразі жодної загрози від француза не було.

Мбаппе вперше грає за Реал. Фото: Getty Images

26' Після рикошету від захисника Реалу м'яв влучив в поперечину. Дуже небезпечний момент

23' Аталанта змогла відсунути гру від своїх воріт, але поки що нічого небезпечного для Куртуа та компанії не відбувається.

18' Реал володіє ініціативою. Карвахаль знайшов Вінісіуса в штрафній італійців, але той не дотягнувся до м'яча.

13' Дзаппакоста отримав розсічення голови. Заміна йому не знадобилася

10' Едерсон вже на жовтій. Зірвав він атаку Вальверде, за що й був покараний.

5' Перший кутовий в матчі подав Родріго, але поки без загрози

22:00 Гра розпочалась! Реал з перших хвилин володіє м'ячем, але Аталанта впевнено виглядає

21:33 Стартовий склад Аталанти (3-4-1-2): Муссо — Колашинац, Гін, Дьїмсіті — Руджері, Едерсон, де Рон, Дзаппакоста — Пашалич — Лукман, де Кетеларе

21:30 Стартовий склад Реалу

Зазначимо, що іспанський клуб розпочне матч у статусі переможця Ліги чемпіонів, а італійський – переможця Ліги Європи. Однією із головних інтриг зустрічі називають дебют у складі Реала Кіліана Мбаппе. За словами тренера іспанців Карло Анчелотті, Мбаппе готовий до матчу.

Також слід нагадати, що Реал уже п’ять разів вигравав Суперкубок УЄФА і, якщо переможе сьогодні, вийде у лідери за цим показником.

Нагадаємо, "Реал" перед початком нового сезону посилився гравцем донецького "Шахтаря".