Аліна Шаманська розповіла, чи розлучилася офіційно з ексчоловіком Русланом Ханумаком (фото)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![Блогерка по документах ще дружина Ханумака](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/2/57/ce40721c-e8391ce47df4f27d2bf913f599c80572.jpg?v=3654_1)
Шаманська та Ханумак повідомили про розлучення в січні 2023
Аліна Шаманська — українська блогерка, що на початку минулого року оголосила, що розірвала стосунки з чоловіком, розповіла, що офіційно вони ще не розлучені. Також дівчина поділилася, чи сплачує екскоханий аліменти на дитину.
Блогерка зараз виховує 6-річного сина сама. Аліна зізналася, що батько сина не забезпечує його фінансово. Про це вона розповіла на своїй сторінці в Instagram.
Як виявилося, колишнє подружжя досі не розлучене офіційно. Однак процес триває. Саме через це Ханумак і не сплачує аліменти. На додаток, блогерка розповіла, що не буде вимагати цих виплат. "Насильно вимагати в мене бажання немає. Вважаю, що такі речі мають бути або добровільними, або — сама справлюсь".
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/9/77/6f897c9e-8806249d6c1b6aa6b87c4dd2b7116779.jpg?v=3773_1)
Блогерка розповіла, що заробляє на себе та сина самостійно, а допомоги з боку колишнього немає. "Заробляю на життя – своїм блогом. Забезпечувати сина тато дитини мені не допомагає. Аліменти – ні, ми ще офіційно не розлучені (в процесі)", — розповіла фанам Аліна.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/c/0b/7c5017cd-712e85a388c0b5f12be98e338b9f80bc.jpg?v=3791_1)
Раніше "Телеграф" розповідав, що Маша Полякова оприлюднила світлини з загадковим незнайомцем. Донька знаменитості заінтригувала підписників.