Гурт "Океан Ельзи" показав, як кипить робота над альбомом в студії (фото)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![Колектив "Океан Ельзи"](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/4/7f/02d7dc2c-3fb17782fcb9aa2e70f456b6d275a7f4.jpg?v=1477_1)
До 30-річчя гурту музиканти запланували випустити перший альбом за останні сім років
До українських артистів, які активно допомагають українській армії та підтримують бойовий дух свохми концертами, належить рок-гурт "Океан Ельзи". Музиканти випускають символічні пісні, які торкають сердець, зокрема нова версія пісні "Я їду додому" одразу набрала шалену кількість переглядів.
А нещодавно "Океан Ельзи" на сторінці у Facebook розмістив фото, на якому видно, що хлопці працюють над новим альбомом у повному складі. На світлині лідер гурту Святослав Вакарчук щось обдумує разом зі своїми музикантами. Святослав не написав більше ніяких деталей.
![Святослав Вакарчук, музиканти](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/b/26/81930921-327b2a6d099f63c45343aa3716e8a26b.jpg?v=0957_1)
"Ми у студії", – лаконічно висловилися "океани".
Фанати бурхливо відреагували на пост музикантів, наголошуючи, що з нетерпінням чекають виходу альбому.
![Фанати Вакарчука](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/6/5d/cc53e389-79ed4839e97fc126fe75765175de35d6.png?v=1235_1)
Додамо, що восени Вакарчук розповідав про свої плани на наступний рік, коли гурт святкуватиме 30-річний ювілей. Тоді він наголосив, що в 2024 році варто очікувати нового альбому, бо ж "на ювілей треба прийти не з порожніми руками".
Раніше "Телеграф" писав, що Вакарчук заспівав дуетом зі співачкою KOLA. Артисти випустили композицію під назвою "Коли ми двоє".