Все мчить у таку звізду, що за нинішніми часами ще будемо тільки нудьгувати - Ігаль Левін
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 5794
![Далі буде лише гірше](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/c/08/8d263c00-075a37a6b38db982457f2df26662c08c.jpg?v=9673_1)
Військовий оглядач та експерт Ігаль Левін – про загальну ситуацію у світі
Іноді, зупинившись і озирнувшись довкола, складно повірити, що ми перебуваємо в нашій сьогоднішній реальності, а не в якихось низькобюджетних "клюквах".
Карикатурні російські генерали-м’ясники, штурми орд одноразових солдатів на іржавих танках у банзай-атаках, академічні "прогресивні" інтелектуали, що підтримують геноцидальні Москву, Тегеран або взагалі усіляких чортів-терористів, здохлі релігійні фанатики-кати, здохлі релігійні фанатики-кати, що замучали тисячі безневинних життів, на честь яких ООН влаштовують почесні хвилини мовчання, і ось тепер це — совкам посилають листівки зі спробами розплющити їм очі, а совки не вигадують нічого кращого, ніж просто жбурлятися у відповідь гівном, буквально.
Якийсь сюрреалістичний п*здец особливого рівня. При цьому є чітке почуття, що все мчить у таку звізду, що за нинішніми часами ще будемо тільки нудьгувати.
Думки, висловлені в рубриці блоги, належать автору.
Редакція не несе відповідальності за їх зміст.