"Можу зробити фонтан": Соня Морозюк, яка кинула Гринкевича, розповіла про незвичайне вміння у ліжку (відео)

Читать на русском
Автор
3521
Соня Морозюк хизнулася своєю сексуальною майстерністю
Соня Морозюк хизнулася своєю сексуальною майстерністю. Фото https://www.instagram.com/sonya.moroziuk/

Художниця похвалилася незвичайною навичкою у ліжку

Молода українська художниця Соня Морозюк, яка останнім часом більше прославилася не так своєю творчістю, як корупційними скандалами навколо її вже колишнього нареченого Романа Гринкевича, виявилася вельми розкутою у постільних справах. Про свої сексуальні здібності дівчина розповіла в інтерв’ю відомій блогерці Насті "У трусах".

Фрагмент інтерв’ю Насті з Сонею Морозюк, де вона розповідає про свої здібності в ліжку, завірусився в мережі і став предметом бурхливих обговорень.

За словами художниці, вона здатна до сквірту (жіноча еякуляція, до якої здатні не всі жінки, — ред.), причому для цього їй не потрібна додаткова стимуляція ерогенних зон.

"Для мене це на 100% все в голові. Ось партнер може просто поруч лежати, і я можу просто… ну зробити фонтан. Тому що це не механічна історія", — похвалилася своїми вміннями Соня Морозюк.

При цьому дівчина зізналася, що коли це вийшло вперше, вона дуже соромилася і була розгублена. А ось її партнер, який був поряд, був у захваті. Однак Соня не уточнила, чи це був Роман Гринкевич, чи хтось інший.

Зазначимо, що напередодні художниця заявила, що після корупційного скандалу навколо сім’ї Романа Гринкевича, вона вирішила розірвати їхні заручини. Також Морозюк заявила, що дорогі подарунки від екс-нареченого — а саме обручку та кольє — вона продасть та направить гроші на допомогу ЗСУ.

Раніше "Телеграф" розповідав, що у мережі бурхливо відреагували на заяву Соні Морозюк про розрив із Гринкевичем. Дівчину засипали жартами, звинуваченнями та критикою.