На трасі біля Львова з цистерни парувала отруйна речовина: водія шукають
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![Робота служби ДСНС](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/f/46/a9221e32-06e3ebd1c7a1b0140b869618d717146f.jpg?v=2108_1)
Служба порятунку швидко ліквідувала наслідки розгерметизації
У четвер, 18 січня, на трасі "Львів-Івано-Франківськ" неподалік від населеного пункту Шпильчина місцеві жителі помітили автоцистерну, з якої йшов їдкий пар. Вони одразу викликали службу порятунку.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Львівській області на своїй сторінці у Facebook. По прибуттю рятувальники виявили пошкоджену цистерну, з якої витікала і парувала соляна кислота.
Зі слів очевидців, водій вантажівки відчепив та залишив пошкоджену автоцистерну на узбіччі дороги. А з неї сочилась хлоридна кислота, випари якої отруйні та можуть викликати опіки слизових оболонок.
![Рятувальники приборкують виток соляної кислоти](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/7/ab/bce73536-51b14f7547bd205b8d40d6bc67710ab7.jpg?v=1926_1)
"На місці події працює відділення радіаційно-хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Львівській області" – йдеться у повідомленні ДСНС.
![Ліквідація наслідків розгерметизації цистерни](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/9/1c/253e6875-09e39e6946c1e8f795ea589125efd1c9.jpg?v=1926_1)
Рятувальники швидко усунули виток та випаровування соляної кислоти з автоцистерни, а далі провели її обвалування, тим самим ліквідувавши наслідки небезпечної події. Особу водія, що покинув місце події, встановлюють слідчі органи.
Раніше "Телеграф" писав, що у Києві горів ТРЦ "Космополіт". Займання сталося у дитячій кімнаті.