Немодні рішення у манікюрі 2024: забудьте про нігті з пірсингом, ліпленням і "мушлю" (фото)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 897
![Манікюр з пірсингом не в тренді](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/4/e3/2268702a-f1e6f14e0628ec2c47e772bcf7ad1e34.jpg?v=0484_1)
Їм потрібно назавжди сказати "прощавайте!"
Ідеальний образ неможливий без доглянутих рук та стильного манікюру. Сьогодні він відіграє ключову роль у створенні б’юті-образу. Модні тренди в манікюрі постійно змінюються, оновлюючись щороку і кожен новий сезон. Те, що мало шалену популярність кілька років тому, сьогодні може бути сприйняте як застаріле. Забути у 2024 році потрібно про три дизайни манікюру.
Для того, щоб не порушити стиль свого образу через застарілі дизайни манікюру, варто уважно ознайомитися із сьогоднішніми антитрендами дизайнів. "Телеграф" розповідає про 3 найголовніші антитренди, про які варто забути на дуже тривалий час.
Манікюр з пірсингом
Такий елемент прикраси на нігтях виглядає скоріше провокаційно, ніж стильно. Крім того, пірсинг заважає виконувати повсякденні завдання, не відповідає офісному дрес-коду або елегантному образу.
![Манікюр з пірсингом](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/7/a2/5e119092-7289c3c328cff0b25aa2e652a81c5a27.jpg?v=9048_1)
![Манікюр з пірсингом](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/2/8a/80c54f1f-0f1ab48c633246a2e66ad5e530dcc8a2.jpg?v=9053_1)
Манікюр з ліпленням
Мода на об’ємний декор уже відійшла в минуле, і зараз цей дизайн виглядає застарілим. У поточному році актуальним є мінімалістичний дизайн, який є більш смисловим вибором.
![Манікюр з ліпленням](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/8/d4/20bf1484-94a8c8eaf3beb1122a197c5021523d48.jpg?v=9218_1)
![Манікюр з ліпленням](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/3/67/97156309-d1a9fa7493e262496e6f38decb6af673.jpg?v=9223_1)
Манікюр "мушля"
У літній сезон мушлі та перли – завжди популярний тренд. Однак узимку цей дизайн буде недоречним.
![манікюр мушля](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/f/f9/12b41630-4df39800944534cb4e906b1c14b3ff9f.jpg?v=9338_1)
![манікюр мушля](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/e/d4/a7fc513c-698f067061175836c584a13224222d4e.jpg?v=9343_1)
Раніше "Телеграф" писав про патріотичний дизайн для нігтів. Є яскраві ідеї синьо-жовтого манікюру, які сподобаються кожній українці.