"Дивіться, як я готую!" Феміністки з усього світу запустили потужний тренд у TikTok
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![Тренд "I’m a feminist. Watch me cook" підкорив багатьох українок](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/e/fc/0cf4f667-a3e55989d82408f7010150b5e8b97fce.jpg?v=1817_1)
"Я не феміністка, я вмію готувати", — заявила одна дівчина, і отримала потужну відповідь від сильних жінок по всьому світу
За останні десятиліття жінки по всьому світу досягли небачених раніше висот, — займають керівні пости, освоюють професії, які раніше були недоступні їм і показують свої найкращі якості. Демонстрацією цього став тренд "Watch Me Cook", який на початку травня завірусився у TikTok.
Одна з користувачів опублікувала ролик, на якому хвалиться приготуванням звичайної страви зі словами: "Я не феміністка. Я вмію готувати!".
У відповідь на це сотні жінок у всьому світі записали відповідь. "Я феміністка. Дивись, як я готую", — кажуть вони та показують свої досягнення.
У топі переглядів у тренді — відео жінок-хірургів, пілотів, шеф-кухарів, докторів наук, капітанів кораблів, художниць з усього світу.
Серед іншого тренд цей оцінили й в Україні. "Мій улюблений тренд. Пишаюсь бути феміністкою", "Дівчата в цьому тренді просто вогонь", "Дуже приємно бачити сильних, впевнених у собі жінок", "У мене від цього тренду мурашки по шкірі. Жінки — неймовірні", "Тренд, який показав нам багатьох найкращих жінок", — пишуть українки в коментарях.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/2/4e/8ccf4e18-4f1ca87c2b94faf1d788886d58a394e2.jpg?v=0911_1)
Нагадаємо, раніше "Телеграф" розповідав, як у Тікток завірусилася маска "Яка ти Юлька", яка показує, яка ти Юлія Тимошенко. Крім того, дуже популярна в соцмережі й маска старіння, яка настільки реалістична, що навіть лякає.