60 днів обшуків на тютюновій фабриці у Вінниках: що шукають працівники БЕБ на підприємстві

Читать на русском
Автор
788
60 днів обшуків на тютюновій фабриці у Вінниках: що шукають працівники БЕБ на підприємстві Новина оновлена 11 липня 2024, 15:03

Пресслужба підприємства запрошує представників ЗМІ сьогодні о 18:00 на спілкування з керівництвом компанії та представниками силових органів

Пресслужба Винниківської тютюнової фабрики запрошує усіх представників ЗМІ сьогодні, 11.07.2024, на 18:00 до себе на підприємство у Винниках – на спілкування з керівництвом компанії та представниками силових органів.

Як зазначають у пресслужбі фабрики, саме нині минає 60-й день "протиправних і безпідставних обшуків працівниками Бюро економічної безпеки та інших силових відомств на підприємстві".

У журналістів буде можливість ознайомитися зі ситуацією на фабриці, оглянути її, а також поспілкуватися зі слідчими БЕБ. Подія особливо злободенна з огляду на те, що, як очікується, саме сьогодні силовики мають пред’явити ухвалу суду на продовження обшуків та блокування роботи фабрики ще на 30 днів.

Головне питання до них: що знайшли за 60 днів обшуків та блокування роботи? І що ще намагаються шукати 30 діб?

"І головне — може, вже час назвати замовника цього протиправного наїзду на Винниківську тютюнову фабрику, головних бенефіціарів атаки на найбільше вітчизняне підприємство тютюнової галузі майже з 250-річною історією? Чи це має зробити саме підприємство? Скільки ще триватиме ця правова вакханалія в угоду сірим ділкам тютюнового ринку родом з Одеси, які скооперували свої дії з визнаним на державному рівні спонсором міжнародного тероризму в Україні, який продовжує платити мільярдні податки до російського бюджету? Скільки ще має прилетіти ракет на "Охматдит" в Києві, які фінансує цей міжнародна компанія, продовжуючи працювати в Росії? І скільки з цим ще буде миритися українське суспільство?" — зазначили у пресслужбі.