Форвард "Ліверпуля" ледь "не обезголовив" найсексуальнішу фанатку "Челсі" (відео)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 829
![Астрід Ветт вболіває за "Челсі"](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/9/e1/8daba347-d2211065f443ba4f53c8714bd3254e19.jpg?v=8010_2)
Уругвайський футболіст ледь не оглушив відому модель OnlyFans
Модель OnlyFans та блогерка Астрід Ветт, яка також займається боксом, ледь не стала жертвою промаху форварда "Ліверпуля" Дарвіна Нуньєса в матчі проти "Челсі" (4:1). До речі, Астрід є найпопулярнішою дівчиною відвертого контенту OnlyFans у Великій Британії.
Про це модель повідомила у Twitter. Дівчина зазначила, що "все життя пробігло перед її очима" у момент, коли м’яч летів у її напрямі. Цікаво, що "снаряд" відхилився від цілі і поцілив у чоловіка, що сидів поряд з блондинкою.
"Дарвін Нуньєс щойно мало не обезголовив мене на трибунах, а ви, хлопці, смієтеся?" — написала Астрід.
На блог Астріт в Instagram підписано понад 400 тисяч користувачів. Дівчина часто радує підписників гарячими знімками.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/4/46/7629b569-5834ad748abd340c09b5db55da5fd464.jpg?v=7813_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/e/e4/bc519c8b-6fc56778b19b88b90d74f7fa24cdce4e.jpg?v=7813_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/5/26/b0a2d79f-c0efee0caea675b75d13abdbad497265.jpg?v=7813_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/9/35/d88b6f2b-3844b0ccf749831b3698624b56dd9359.jpg?v=7813_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/d/8d/079f11ab-66b5c197786ba3f23745959ddc6018dd.jpg?v=7813_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/1/65/e83133f7-7bcddc67dcf6ec6cbee8f9ed098d9651.jpg?v=7813_1)
![Астрід Ветт](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/1/f1/9e398fe0-36a03802693e5efe99521d8116546f11.jpg?v=7870_1)
Зазначимо, "Ліверпуль" хоч і переміг, але Нуньєс, напевно, вважає цю гру особистим провалом. Річ у тому, що Дарвін у поєдинку з лондонцями 4 рази пробив у каркас воріт, що є рекордом АПЛ. Ще одним невдахою поєдинку став український вінгер "Челсі" Михайло Мудрик, який не реалізував вбивчий момент.
Нагадаємо, "Челсі" з Мудриком у складі вийшов у фінал Кубка англійської ліги. Цікаво, що у фіналі турніру лондонці зійдуться проти "Ліверпуля" (25.02). Раніше українця визнали найкращим гравцем чвертьфінальної стадії Кубка ліги.