Український плавець Бухов сенсаційно виграв чемпіонат світу (відео)

Владислав Бухов
Владислав Бухов. Фото instagram.com/vladosbukhov

Українець досяг історичного результату

У суботу, 17 лютого, український плавець Владислав Бухов став чемпіоном світу з плавання на дистанції 50 метрів вільним стилем. Чемпіонат світу з водних видів спорту проходить у Досі (Катар).

21-річний українець сенсаційно завоював "золото". Ця медаль стала першою на цій дистанції в історії України, передає "Телеграф".

У фіналі змагань Бухов показав час 21,44 секунди, випередивши срібного призера Кемерона Макевоя з Австралії на 0,01 секунди. "Бронзу" завоював британець Бенджамін Прауд (+0,09с). Цікаво, що Владислав встановив рекорд України у кваліфікаційному запливі (21,38 с), пропливши дистанцію ще швидше, ніж у фіналі.

Чемпіонат світу з водних видів спорту. 50 метрів вільним стилем. Чоловіки, фінал

1. Владислав Бухов (Україна) — 21,44 секунди
  2. Камерон Макєвої (Австралія) – 0,01
  3. Бенджамін Прауд (Великобританія) – 0,09

Раніше повідомлялося, що першу нагороду на ЧС-2024 принесли Україні синхроністки, які виграли "срібло" у фіналі акробатичної групи. Крім того, українські стрибуни у воду вибороли "бронзу" у синхронних стрибках.