Українські синхроністки виграли першу медаль на чемпіонаті світу

Українські синхроністки на ЧС-2024
Українські синхроністки на ЧС-2024. Фото Getty Images

Українки блискуче розпочали турнір

У неділю, 4 лютого, збірна України із синхронного плавання виграла срібні нагороди на чемпіонаті світу з водних видів спорту у Досі (Катар). Це останній великий передолімпійський турнір, на якому розігруються путівки у Париж-2024.

У фіналі акробатичної групи наша команда (Марина Алексіїва, Влада Алексіїва, Марта Фєдіна, Олександра Горецька, Вероніка Гришко, Дар'я Мошинська, Анастасія Шмоніна, Валерія Тищенко) набрала 243.3167 балів та посіла друге місце. Про це повідомляє пресслужба Федерації синхронного плавання України у Facebook.

Ця медаль стала 25-ою у спадщині наших синхроністок за всю історію виступів на чемпіонатах світу. "Золото" на змаганнях вибороли китаянки (244,1767), а "бронзу" — американки (242,2300).

Напередодні лідер збірної України із синхронного плавання Марта Фєдіна розповіла "Телеграфу" про свої цілі на ЧС-2024. Спортсменка зазначила, що з минулого сезону у синхронному плаванні кардинально змінилися правила та вид спорту став непередбачуваним.

Раніше стрибун у воду Олексій Середа поділився із "Телеграфом" очікуваннями від турніру.