Україна — Бельгія: найкращі моменти матчу Євро-2024

Читати російською
Новина оновлена 26 червня 2024, 21:24

Синьо-жовті провели свою третю гру на турнірі

У середу, 26 червня, збірна України провела свій завершальний матч на груповій стадії чемпіонату Європи-2024 з футболу. У третьому турі Синьо-жовті зіграли проти Бельгії.

"Телеграф" провів онлайн-трансляцію матчу Україна — Бельгія. Зустріч відбулася у Штутгарті на однойменній арені й завершилась з рахунком 0:0.

Україна – Бельгія – 0:0

Матч закінчено.

90+1 хв. Судаков прорвався в чужий штрафний майданчик і пробив прямо в руки воротареві.

4 хвилини додано до матчу.

87 хв. Бакайоко промазав із метрів 16-и.

83 хв. Маліновський пробив низом із кутового — кіпер бельгійців зреагував. Ще одна подача Руслана — Степаненко головою завдав удару вище воріт.

81 хв. Ярмоленко змінює Сватка.

79 хв. Довбик з правої пробив із середньої дистанції — поруч зі штангою.

75 хв. Довбик із вбивчої позиції пробив у воротаря.

73 хв. Карраско пробив з метрів 14-ти — Трубін тягне.

70 хв. Ванат замінив Яремчука, Маліновський та Степаненко вийшли замість Шапаренка та Бражка.

67 хв. Тимчик ціною травми заблокував удар Карраско.

65 хв. Лукаку пробив з-під Забарного — Трубін на місці.

59 хв. Довбик забіг в офсайд.

58 хв. Зінченко замінив Миколенка.

56 хв. Миколенко впав на газон, медики на полі.

53 хв. Тілеманс знову пробив здалеку — повз ворота.

52 хв. Тілеманс пробив прямо в українського захисника.

49 хв. Довбик отримав м'яч у чужому штрафному майданчику, але пробити йому не дали.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

45+2 хв. Яремчук пробив головою — поряд зі штангою.

45+1 хв. Трубін впорався з ударом Де Брейне.

44 хв. Судаков зі штрафного пробив прямо в руки воротареві.

42 хв. Яремчук замість удару прострелив на Довбика.

33 хв. Де Брейне хитро пробив зі штрафного — поряд зі штангою.

28 хв. Судаков пальнув здалеку — дуже неточно.

22 хв. Довбик з-за меж штрафного майданчика пробив повз ворота.

21 хв. Яремчук пальнув здалеку — Кастеелс упіймав м'яч.

18 хв. Темп гри нижче середнього, команди проводять затяжні позиційні атаки, поки без ударів.

13 хв. Закид Де Брейне перехопив Сваток — буде кутовий.

10 хв. Синьо-жовті пресингують суперників на їхній половині, Бельгія катає м'яч на своїй половині поля.

7 хв. Лукаку завдав удару з близької дистанції — Трубін рятує.

6 хв. Сваток чудово грає в обороні проти Лукаку.

3 хв. Українці залучують Трубіна для початку атак.

1 хв. Яремчук заробив кутовий, українці розіграли стандарт.

Матч розпочався! Англійська рефері Ентоні Тейлор дав стартовий свисток.