Навіщо далекобійники чіпляють каністру до колеса авто: незвичайний лайфхак
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 1267
![Навіщо далекобійники чіпляють каністру до колеса авто: незвичайний лайфхак](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/c/36/cef5c205-2e1b1a36495e8fc742c534407406e36c.jpg?v=8079_1)
Це може знадобитися, якщо проводити в дорозі надто багато часу
Як відомо, далекобійники можуть працювати декілька днів поспіль. Тож, традиційні методи виживання ніколи не будуть зайвими. Одним із таких є прикріплення каністри до колеса вантажівки.
"Телеграф" розповідає, що це за незвичайний лайфхак та навіщо так роблять далекобійники. Одразу зазначимо, що використання цього способу найбільш актуальним є в теплий період.
Навіщо далекобійники чіпляють каністру до колеса авто
Отже, цей метод використовується водіями, як пральна машина. Вони прив’язують до колеса пластикову каністру, в яку запихають одяг, додаючи порошок і воду. Під час руху автомобіля 50 км/год речі в каністрі добре перуться, і достатньо проїхати 10-12 км, щоб вони були добре випрані. Після цього до каністри можна залити чисту воду і добре обполоснути одяг у такий же спосіб.
Водії використовують каністру з широкою горловиною. Кришку спеціально ущільнюють гумовою прокладкою. На привалі, за лічені хвилини в ємність закладають брудний одяг, насипають порошок і додають воду. А потім залишається її тільки міцно прив’язати до колісного диска за допомогою ременів.
Таким чином, вона працює за принципом центрифуги. На нерівностях дороги каністра буде трястися і прокручуватися, таким чином будь-які забруднення зникнуть.
Раніше "Телеграф" розповідав про те, як зрозуміти далекобійника, аби уникнути неприємностей на дорозі. Правильна взаємодія з ним — запорука безпеки.