Чому деякі водії вішають тенісний м'ячик у гаражі: дієвий лайфхак, який рятує від ремонту авто

Читать на русском
Автор
1432
Тенісний м'ячик у гаражі може знадобитися для авто
Тенісний м'ячик у гаражі може знадобитися для авто. Фото telegraf.com.ua

Він може істотно заощадити вам кошти

Ви, можливо, помічали, що у гаражі деяких автомобілістів вішається тенісний м'ячик на мотузці або на стрічці. Це дивне, але досить поширене явище. Чому ж водії роблять такий неочевидний крок?

"Телеграф" розповідає про те, яким саме чином цей предмет може вам допомогти. Одразу зазначимо, що цей м'ячик здатен заощадити вам чималу суму грошей.

Навіщо треба вішати тенісний м'ячик у гаражі

На перший погляд, це може здатися просто випадковим декоративним елементом або навіть марною прикрасою. Однак за цим може ховатися раціональне пояснення. Вішати тенісний м'ячик у гаражі може бути способом захисту автомобіля від пошкоджень під час паркування.

Головна причина полягає в тому, що тенісний м'ячик може служити як м'яка амортизація. Коли ви в'їжджаєте в гараж, особливо у тісних просторах, де є ризик пошкодження бампера або дзеркал, м'ячик може відігравати роль "поглинувача ударів". Він допомагає зменшити силу удару, коли автомобіль наближається до стін або інших перешкод.

Ще одна причина полягає в тому, що вішати тенісний м'ячик може бути сигналом для водія щодо правильного моменту зупинити автомобіль. Коли м'ячик торкається лобового скла або дзеркала, це означає, що ви досягли оптимального положення для паркування, і можна припиняти рух.

Крім того, в гаражі може бути погане освітлення, і тенісний м'ячик, який висить на стрічці чи мотузці, може виконувати роль імпровізованої "світлової сигналізації", показуючи водію місце, до якого варто під'їхати. Отже, хоча на перший погляд вішати тенісний м'ячик у гаражі може здатися дивним звичаєм, насправді за цим може ховатися розумна і корисна практика, спрямована на захист автомобіля від пошкоджень та полегшення процесу паркування.

Раніше "Телеграф" розповідав про те, як прищіпка може допомогти підтримувати приємний запах у салоні авто. Цей лайфхак ніколи не буде зайвим.