Допомога армії — не виправдання: на скандал з блогеркою на Мальдівах відреагували в СНБО

Читать на русском
Автор
526
Таня Пренткович та Андрій Гонковський
Таня Пренткович та Андрій Гонковський. Фото gonkovskiy/Instagram

В мережі вчинок її чоловіка викликав масу обговорень та хейту

У Центрі протидії дезінформації прокоментували скандал з бойфрендом української блогерки Тані Пренткович Андрієм Гонковським, який виїхав до Польщі як волонтер, а опинився з нею на Мальдівах, Там зазначили, що це має суттєвий негативний інформаційний вплив.

Як повідомляє пресслужба центру, лейтенант Сил оборони, заступник керівника ЦПД Андрій Коваленко наголосив, що законність чи незаконність виїзду людини – це питання компетентних органів. Він переконаний, що лідери думок, блогери з великою аудиторією є прикладом, і зараз від них очікується особлива відповідальність, а не відмежовування від реальності.

"Не може існувати світ, в якому війна десь далеко, а ми живемо власним життям. Не може допомога армії та країні бути виправданням для чогось свого. Щоб виграти війну, цією реальністю мають жити всі, особливо популярні блогери, які повинні бути прикладом для інших. Війна – це не тільки військові, а й усе суспільство. Тільки так переможемо", — підкреслив Коваленко.

Нагадаємо, у мережі зʼявились фото, з яких стало зрозуміло, що чоловік блогерки-мільйонниці Тані Пренткович, отримавши дозвіл на перетин кордону України як волонтер, опинився з нею на Мальдівах. Дівчина загиблого пілота "Джуса" Андрія Пільщикова Меланія Подоляк заявила, що своїми діями вони принизили українців.