Стартував набір у безкоштовні секції боксу та боротьби у SpartaBox для дітей за підтримки Favbet Foundation
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![Favbet Foundation профінансував відкриття кількох безкоштовних секцій для українських дітей](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/3/7b/20e86b16-5ed0e6ecf6999e3ed8addacb8bb9d7b3.jpg?v=0410_1)
Сьогодні заняття відвідують близько 30 учнів різного віку.
Благодійний фонд Favbet Foundation започаткував ініціативу "Сильніші разом", у межах якої профінансував відкриття одразу кількох безкоштовних секцій для українських дітей з футболу, баскетболу, боротьби та боксу.
Долучитися до безкоштовної секції боксу та боротьби у м. Києві можна, зателефонувавши адміністрації клубу SpartaBox за телефоном +380631542910.
Групи боксу та боротьби у київському бійцівському клубі SpartaBox були серед перших, які набрали вихованців та розпочали тренування трохи більш як пів року тому. Сьогодні заняття відвідують близько 30 учнів різного віку.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/4/c1/9f121189-42e1664095dfbe7569507e81ffeccc14.jpg?v=0453_1)
Вчать дітей досвідчені тренери. Тренер з боротьби Ренат Ахмедханов – борець вільного стилю та майстер спорту України з вільної боротьби. Тренер з боксу Володимир Чорний – віцечемпіон України серед еліти та призер міжнародних турнірів, який має понад 30 років тренерського стажу. До початку повномасштабного вторгнення був старшим тренером з боксу серед юнаків одного з закладів вищої освіти на Херсонщині, однак через окупацію Херсона був змушений переїхати до Києва, де продовжує передавати свій досвід молоді.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/c/22/9467fa16-a76e9bb01a55f17d1c22cd39591b222c.jpg?v=0452_1)
"Мені дуже подобається працювати з дітьми. Крім навчання базовим боксерським навичкам, я прагну виховувати в них психологічну стійкість, дисципліну та відповідальність. Це якості, які знадобляться їм у житті незалежно від того, якою справою займатимуться у майбутньому. Мені приємно, що завдяки підтримці Favbet Foundation ще більше українських дітей зможуть відкрити для себе красу боксу та плекати свої спортивні здібності", – каже тренер.
"Сильніші разом" – частина великого проєкту Favbet Foundation під назвою "Клуб Супергероїв", який об’єднує одразу кілька освітньо-спортивних ініціатив для дітей із родин ВПО та військовослужбовців, а також із соціально вразливих груп. Це і забезпечення тисяч школярів канцелярією, і велика програма базової ІТ-освіти, до якої залучено вже кількасот дітей та підлітків з усієї України.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/c/a9/ca3bdc5c-c4db8777c8efabae8ba3b4909f748a9c.jpg?v=0453_1)
"Сьогодні пріоритетом фонду є підтримка ЗСУ та забезпечення наших воїнів усім необхідним для спротиву – автівки, дрони, високотехнологічне спорядження. Однак ми також залишаємось відданими першочерговій меті заснування Favbet Foundation – створенню можливостей для всебічного розвитку української молоді. Саме тому обсяги діяльності "Клубу Супергероїв" тільки зростатимуть, аби ще більше дітей могли відкрити свої суперздібності для побудови успішного майбутнього", – розповів куратор проєктів Favbet Foundation Євген Бондар.