Умєров фактично підтвердив відставку Залужного

Читать на русском
Автор
Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний Новина оновлена 09 лютого 2024, 16:32
Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Фото РБК-Украина

У 2024 році Україні потрібні нові підходи та нові стратегії

Міністр оборони України Рустем Умєров фактично підтвердив відставку Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Рішення було ухвалено у четвер, 8 лютого.

Про це голова Міноборони повідомив на своїй сторінці у Facebook. Він подякував Залужному за досягнення та перемоги і зазначив, що йому випало одне з найскладніших завдань – керувати ЗСУ під час Великої Війни з Росією.

Рустем Умєров додав, що війна змінюється та вимагає змін. І бойові дії 2022, 2023 та 2024 — це три різні реальності. Тому у цьому році потрібні нові підходи і нові стратегії. Допис Міністра оборони України приводимо нижче:

"Генералу Валерію Залужному випало одне з найскладніших завдань – керувати Збройними Силами України під час Великої Війни з росією.

Збройні Сили України разом з усім Народом нашої країни продемонстрували всьому світові, що Україна – буде боротись за своє та за своїх, незважаючи на те, з яким ворогом має справу. Наші воїни відбили навалу агресора, захистили нашу державність, і продовжують щодня захищати нашу незалежність.

Але війна не залишається однаковою. Війна змінюється та вимагає змін. Бойові дії 2022, 2023 та 2024 – це три різні реальності.

2024 принесе нові зміни, до яких мусимо бути готові. Потрібні нові підходи, нові стратегії.

Сьогодні було ухвалено рішення про необхідність зміни керівництва Збройних Сил України.

Щиро вдячний Валерію Федоровичу за всі досягнення та перемоги. Слава Україні", – йдеться в повідомленні.

Раніше "Телеграф" повідомляв, що відставка Залужного не змінить ставлення Вашингтона до Києва. У США запевнили, що й надалі будуть підтримувати Україну.