Григорій Козловський та Emily Resort допомагають у реабілітації воїнів ЗСУ - 2 мільйони гривень передано на протезування військових

Читать на русском
Автор
Григорій Петрович Козловський - засновник ФК "Рух",  допомагає ЗСУ з перших днів війни
Григорій Петрович Козловський - засновник ФК "Рух", допомагає ЗСУ з перших днів війни. Фото ФК Рух

Superhumans Center отримав 2 мільйони гривень від Григорія Козловського та Emily Resort на протезування військових

Григорій Козловський та Emily Resort продовжують допомагати українським захисникам. Засновник ФК "Рух" та спортивно-оздоровчий комплекс Emily Resort перерахували 2 мільйони гривень на протезування в Superhumans Center.

Ультрасучасний центр реабілітації та протезування для постраждалих від війни Superhumans Center, що знаходиться на Львівщині працює за підтримки Першої Леді України – Олени Зеленської та Міністра охорони здоров’я – Віктора Ляшка.

Скористатись допомогою у медичному центрі зможуть як військові, так і цивільні, які зазнали важких травм і втратили кінцівки.

Григорій Козловський зазначив: "Наша країна та наші військові потребують підтримки. Українські збройні сили кожного дня метр за метром женуть ворога з нашої землі, захищають кожного українця, дають можливість працювати, жити, виховувати дітей".

У Emily Resort подякували нашим захисникам і захисницям, та пообіцяли підтримувати й надалі.

"Війна та її наслідки забирають можливість жити звичним життям та насолоджуватися ним сповна. Emily Resort та Григорій Козловський продовжують допомагати нашим захисникам і усім, хто зазнав тяжких травм внаслідок війни і потребують протезування для повноцінного життя. Ми дякуємо нашим Захисникам і Захисницям. Разом — ми сила! І нехай цей рік стане роком Перемоги" — йдеться в повідомленні.

Це вже не перша допомога "жовто-чорної" команди у реабілітації військових. В минулому році на території Академії ФК "Рух" та комплексу Emily Resort у Винниках за підтримки Григорія Петровича Козловського було розгорнуто ініціативу "Понад усе", головною метою якої є лікування та реабілітація поранених військових і цивільних українців. Проєкт вже почав працювати з першими пацієнтами. На цей час фахову допомогу спеціалістів отримали 54 українці, а 37 з цих осіб проходили лікування та реабілітацію на базі Академії "Руху".

Григорій Козловський зазначив, що в комплексі Emily Resort та на Академії "Руху" є все необхідне для відновлення бійців після поранень. А завдяки ресурсам клубу українським воїнам гарантовано високий рівень сервісу і вся необхідна допомога, якої вони потребують.