Хлопчик з прифронтової території зустрічав бойові вертольоти з жовто-блакитним прапором: пілоти віддячили (відео)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 4062
![Хлопчик махає пілотам](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/1/ba/03b6f3d7-9172faa8bf451eb9d52b91fc41fa9ba1.png?v=5531_1)
Дитину зустріли українські військові
Українські пілоти показали зворушливе відео, героєм якого став хлопчик, що живе на прифронтових територіях. Коли дитина чула звук пролітаючих бойових вертольотів, вона завжди вибігала зустрічати їх з жовто-блакитним прапором в руках.
Відповідні кадри опубліковані на Facebook-сторінці блогера Максима Павловського. Як зазначає автор допису, хлопчик подумки бажав пілотам удачі та повернутися живими з бойового завдання.
Але якось сталася приємна несподіванка.
"Одного дня льотчики вирішили познайомитися з ним та приземлилися поряд з його будинком, щоб віддячити за привітання та подарувати пакунок з солодощами, іграшками та їжею для його родини", — написав Павловський.
На кадрах показано, як маленький українець попри шалені звуки бойових вертольотів та небезпеку, яка не вщухає у прифронтових регіонах, подає їм знак у полі, де самотужки майорить із жовто-блакитним стягом.
"Впевнений, що цей день і ці емоції він запам'ятав на все життя і колись буде розказувати про це своїм дітям та онукам…" — резюмував автор допису.
Ранее "Телеграф" писал, как экс-секретарь СНБО Данилов прокомментировал смерть пилота. Он считает, что Кузьминов мог бы выжить, если бы остался в Украине.