Гучний скандал у Луцьку: ресторан перепросив за відмову вдові бійця, українці відреагували
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 884
![Іванна Цюх та Олександр Гнатюк](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/e/fd/1ca76281-55fb9f35f84f9032ac9af1b7ea9f5fde.jpg?v=8825_1)
Ситуація обурила українців
Адміністрація ресторану "Жито", яка раніше відмовила у проведенні поминок вдові загиблого воїна Олександра Гнатюка, публічно перепросила за цей інцидент. Відмову пояснили неможливістю проводити різні заходи в одній залі.
Повідомлення опублікували на сторінці ресторану у Facebook. У дописі йдеться, що адміністрація закладу спілкувалась телефоном з вдовою Іванною Цюх, у якої перепросили за відмову.
Офіційна заява ресторану "Жито"
Неприємний інцидент пояснили особливостями приміщення. У дописі зазначено, що клієнтці запропонували інший варіант проведення поминок, який її не влаштував.
"Є особливості самого приміщення, які не надають можливості розділити гостей на різні зали, тому це обмеження обʼєктивне і ми вимушені шукати компромісні варіанти, якщо на ту ж дату є декілька замовлень. В цьому випадку було запропоновано варіанти проведення в відокремленій, закритій бесідці, яка обігрівається та використовується в будь-яку пору року. Якщо не вдається ― нам дуже жаль, та ми самі пропонуємо знайти інший заклад", ― йдеться у дописі.
Адміністрація також звернула увагу на емоційну складову. Багато людей хвилюються і сильно переживають через ситуацію в країні, і персонал ресторану "Жито" не є виключенням.
"Зараз дуже багато напруги загалом і багато людей знаходяться в складних емоційних переживаннях, персонал також працює в цих умовах… Ми маємо величезну шану та вдячність до кожного захисника, бо можемо і жити, і працювати, і служити іншим. Наші наміри такі ж самі, як і ВАШІ. Ми йдемо до перемоги та підтримуємо наших хлопців всіма можливими способами.
Звичайно, розуміємо, що у всіх нас велике емоційне напруження, ми всі прагнемо миру та справедливості. Тому перепрошуємо за непорозуміння та ситуацію, яка склалась", ― йдеться у дописі адміністрації закладу.
Реакція українців
Користувачі соцмережі неоднозначно відреагували на вибачення адміністрації ресторану. Українців обурило, що заява про інцидент з вибаченнями з’явилась лише через три дні.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/8/42/f725c1dc-84274626445ddb67b8542f21e9927428.png?v=8750_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/f/7c/6dcdcc03-da123751743baa0a4eb25e1eef9317cf.png?v=8763_1)
Деякі користувачі закликали не "їсти" один одного, бо це грає на руку ворогу. Ситуація склалась неприємна, але не варто розкручувати її далі.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/6/05/da8dc85d-214d150e808665d30dabf13f2f5a3056.png?v=8777_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/d/ca/cd2f47ec-8e77e4d5f35257ba50ddafcc71d12cad.png?v=8790_1)
Раніше "Телеграф" повідомляв, що відомий священник потрапив у скандал через жарт. Він прокоментував удар росіян по телевежі у Харкові та стикнувся з обуренням українців.