Леся Нікітюк показала, як готувала борщ у сільській хаті (фото)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![Леся Нікітюк занурилася в українські традиції](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/a/6e/7e444eb6-56cf6b68c1465fe1380e913eb1d4c6ea.jpg?v=2364_1)
Леся Нікітюк побувала на Полтавщині
Українська телеведуча Леся Нікітюк, яка нещодавно позувала у косусі, вирішила відпочити на Полтавщині у селі Опішня, занурившись в автентичну атмосферу. Леся приготувала смачний борщ в печі та розповіла про це фанатам.
На своїй сторінці в Instagram вона показала, як минає її відпустка в українській хатині. Леся також умостилася на розігрітій печі, кайфуючи від тепла у зимову днину.
![Леся Нікітюк](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/8/df/6cada9a8-e39543eee9fe594389c2a9cb10694df8.jpeg?v=2879_1)
Знаменитість наголосила, що їй дуже сподобався такий відпочинок, під час якого вона глибше пізнала українську історію та споконвічні традиції. Нікітюк підкреслила, що такі активності вона влаштовуватиме для себе частенько.
![Піч](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/c/7f/401959b7-aff29f4f14c0eba109b50bdf4d7ce7fc.jpeg?v=2952_1)
"Прекрасно проведений час в селі Опішня залишиться в серці надовго! Розпал печі, борщ в печі, сон на печі, свіже повітря, сон, майстер-класи з гончарства надихнули мене і дівчат раз на місяць їздити на подібні екскурсії", — поділилася Леся.
![Леся Нікітюк](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/e/27/10cf299a-ad586039cbd4b22cefcf4ed79ecb327e.jpeg?v=3080_1)
Раніше "Телеграф" писав, хто з українських знаменитостей не поспішає вискочити заміж. До таких артисток належать Злата Огнєвіч, Леся Нікітюк, Тіна Кароль, Даша Астаф'єва.