Оля Полякова показала, як виглядала на початку сценічної кар’єри: фото
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![Оля Полякова трохи змінилася за 20 років, але не кардинально](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/0/c1/1d7f5308-3ef23277a4f36ea34030769f4876ac10.jpg?v=8512_2)
Співачка здивувала архівними кадрами 20-річної давнини
Популярна українська співачка Оля Полякова, яка нещодавно показала свої розваги у лазні, не перестає дивувати шанувальників подробицями свого життя. Так цього разу зірка поділилася архівними кадрами, на яких її можна побачити на початку сценічної кар’єри.
У своїх Instagram-сторіс Оля Полякова опублікувала кадри, мабуть, зі зйомок одного зі своїх перших кліпів, на яких її можна побачити ще зовсім юною. У ролику вказано, що це відео було знято 20 років тому, приблизно на той час артистка лише розпочинала свій творчий шлях.
Тут Оля виглядає дуже юною, але сміливо позує в купальниках та відвертих вбраннях. І вона, така ж блондинка, як і зараз, лише на 20 років молодша.
![Оля Полякова архівні фото](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/e/89/5a4dc4d5-6d0fd1e5e991babba4b68705be13389e.jpg?v=8026_1)
Як відомо, свої перші пісні Оля Полякова виконувала російською мовою. А ось у ролику звучить одна з її нових українських пісень.
![Оля Полякова в юності](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/9/ff/83868ee2-c4c70c325f5862c927e6a5c26b660ff9.jpg?v=8026_1)
Зазначимо, спочатку Оля була не дуже популярна, а її кар’єра стрімко пішла вгору, коли вона вийшла заміж за бізнесмена Вадима Буряківського і почала співпрацювати з продюсером Михайлом Ясинським. Чоловік щедро спонсорував кар’єру "суперблондинки", а потім вона вже почала випускати багато пісень та збирати стадіони.
![Оля Полякова в молодості](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/7/46/c1b42090-8393e561caff2a3d64028707ee0c4467.jpg?v=8026_1)
Раніше "Телеграф" розповідав, що Оля Полякова приміряла екстравагантні образи у новому кліпі. Артистка побувала в образах брюнетки з короткою стрижкою, заплаканою нареченої і навіть з вусами.