Настя Каменських після тривалої паузи показалася разом з Потапом (фото)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 1228
![Чарівна Настя Каменських](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/d/54/da5ce84b-7161f1913c587285ad15766c1d4b754d.jpg?v=0647_1)
Настя і Потап не розлучалися
Українська співачка Настя Каменських, яка нещодавно в Дніпрі під час концерту стала перед глядачами на коліна, раптово оприлюднила фото зі своїм чоловіком – Потапом. Знаменита пара сиділа за столиком та була поглинута своїми справами.
На сторінці в Instagram артистка оприлюднила буденний кадр. Настя була без гламурного шику, а Потап також мав вільний стиль.
Поруч з Потапом та Настею сидів домашній улюбленець – невеличкий песик.
![Потап, Настя Каменських](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/f/aa/5f6c81bf-2958bf748b68acdb3d90abc0b9484aaf.jpg?v=0333_1)
Додамо, що ЗМІ часто трубили про те, що Настя і Потап розлучилися, мовляв, Потап живе за кордоном, а Настя перебуває в Україні та гуляє з улюбленою собачкою. Ці плітки виконавці ніяк не коментували, але не забували продемонструвати, що в стосунках все гаразд: світлинами, піснями та різними дрібницями. Документів на розірвання шлюбу пара не подавала.
Також блогер Богдан Беспалов наголошував на тому, що Потап і Настя розривають стосунки через подружню невірність. Блогер запевняв, що продюсер зрадив Насті з її подругою, а Каменських категорично не захотіла цього пробачати. І пара розійшлася, але тримала це в таємниці.
Раніше "Телеграф" писав, що співачка Настя Каменських вразила фанатів чесними фото. Настя запропонувала започаткувати рубрику, де всі охочі зможуть виставляти неідеальні та кумедні фото.