Мудрика замінили у перерві: Челсі з українцем у складі вийшов у фінал Кубка (відео)

Мудрик грає за Челсі з минулої зими
Мудрик грає за Челсі з минулої зими. Фото instagram.com/mmudryk10

Українець отримав жовту у першому таймі та був замінений

23 січня відбувся півфінальний матч у відповідь Кубка англійської ліги, в якому "Челсі" приймав на своєму стадіоні "Міддлсбро". Зустріч завершилася перемогою господарів поля із рахунком 6:1.

З перших хвилин зустрічі у складі "Челсі" з’явився український вінгер Михайло Мудрик. Його замінили у перерві за рахунку 4:0, пише "Телеграф".

Примітно, що результативними діями наш футболіст не відзначився.

Нагадаємо, що в першій грі "Міддлсбро" здобув мінімальну перемогу над "Челсі", у зв’язку з чим "аристократів" влаштовувала лише перемога.

Після матчу головний тренер "Челсі" Маурісіо Почеттіно назвав причину, через яку замінив Мудрика.

"Він отримав жовту картку, а потім наприкінці першого тайму сталася надто ризикована дія з його боку, яка мало не торкнулася суперника і не призвела до отримання другого попередження".

Ми не хотіли з ним ризикувати. Виводити його на поле було непотрібним ризиком. Саме тому ми змінили ситуацію", – сказав він у коментарі Football London.

Челсі — Міддлсбро 6:1 (4:0)

Голи: 1:0 — 15 Хаусон, 2:0 — 29 Фернандес, 3:0 — 36 Дисассі, 4:0 — 42 Палмер, 5: 0-77 Палмер, 6:0 — 81 Мадуеке, 6:1 — 88 Роджерс

Раніше "Телеграф" писав про те, що в "Челсі" ще недавно замислювалися про велику перестановку.