Засідання спецкомісії Ради по Києву почалося з бійки: відео
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 4010
![У ВР сталася бійка](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/5/0d/a3cdd112-bafa0a88dab4260d8118dd30eab830d5.jpg?v=3960_1)
Тема навколо діяльності столичної влади набирає обертів
У вівторок, 23 квітня, у Верховній Раді України відбулося засідання тимчасової спеціальної комісії по Києву, яка має розслідувати ефективність роботи столичної міської влади під час війни. В якийсь момент в коридорі почалася суперечка між присутніми, яка переросла в сутичку.
Мер Києва Віталій Кличко, який побував на першому засіданні ТСК, зазначив, що насправді комісія не намагається професійно розібратися у питаннях, які треба допомагати вирішувати столиці. Київський градоначальник зазначив, що "витрачати час на такі посиденьки" він "не бачить сенсу".
Так, у коридорі Верховної Ради стався конфлікт між народним депутатом України Віталієм Безгіним (фракція "Слуга народу"), який очолив ТСК з питань дослідження ефективності роботи органів публічної влади Києва, та депутатом Київради та екс-нардепом від УДАРу Дмитром Білоцерківцем.
Як зазначається, Безгін не хотів пускати Білоцерківця на засідання тимчасової спеціальної комісії (ТСК) з питань дослідження ефективності роботи органів публічної влади Києва як столиці України в період дії правового режиму військового стану.
В результаті між чоловіками почалася словесна суперечка, яка переросла у штовханину.
Варто зазначити, що перше засідання комісії відвідав мер Києва Віталій Кличко. За його словами, "експерти, яких вона (комісія) залучає — це нефахові блогери і шоумени не першого гатунку".
"Тобто все робиться для створення картинки — за якою немає суті, а є спроба дискредитувати міську владу. Дезорганізувати процеси управління столицею, процеси життєзабезпечення Києва.
І це дуже небезпечна тенденція. Коли Київ виконує функції столиці, допомагає захисникам, забезпечує всі необхідні сервіси мешканцям, приймає переселенців. Коли місто відновлює пошкоджену ворожими обстрілами інфраструктуру та житлові будинки", — наголосив Кличко.
Варто зазначити, що пост Кличка викликав у мережі бурхливе обговорення. Багато жителів Києва звинуватили чинного мера в недбалому ставленні до своїх обов'язків і "пригадали" йому закриті станції метро, а також знищення історичних будівель:
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/9/fd/102f3488-992bc1a74e56422de866410486ca3fd9.png?v=4723_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/c/ce/65b50dd1-2304bb0a84fcd74d19e0424b4c9b8cec.png?v=4733_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/3/fa/7e3bd57b-1e418908ed4aa1c6db31f14e6d6b9fa3.png?v=4742_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/2/4b/63adf6c7-64d360eecd9d6b7a87c93a0f6bf724b2.png?v=4752_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/4/bb/fd8ebdf7-86e9209fcfb2b37eea15d312d1bebbb4.png?v=4753_1)
Справедливості заради варто зазначити, що в коментарях також багато хто почав дякувати меру Києва, називати його "патріотом" і висловлювати думку про те, що Кличко знаходиться на своєму місці:
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/4/e0/6fec1eaf-c881d3cee3c9741810a00f0000e93e04.png?v=5077_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/5/c3/0f6f0113-200fb780abb9f9dc3148933aeb42dc35.png?v=5077_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/0/95/656857ae-5ab040fedb0a45225b4315a2c99b9950.png?v=5077_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/d/9c/8c35ee44-808fc8ff1f27ea46a2f4dfa0ac8d29cd.png?v=5077_1)
Раніше "Телеграф" розповідав про те, що рівень води у Дніпрі продовжує підвищуватись і Київ затоплює. У зв’язку з цим містом було оголошено І (жовтий) рівень небезпеки гідрологічних явищ.