Від дерев залишилися лише стовбури: у Києві варварськи обрізали липи, а поряд хащі й смітник (фото, відео)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
![На Оболоні провели вандальну обрізку](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/1/fd/53ad4df3-d17381b583fc5acc8f6b4512e0210fd1.png?v=0048_1)
Тепер вулицю прикрашають "сторчаки"
Мешканці Києва скаржаться на варварську обрізку 40-річних лип на вулиці Дубровицькій, біля школи №16. За словами очевидців, це роблять кожні 2-3 роки.
Про це повідомляють читачі місцевого телеграм-каналу "Життя Оболонь Київ". Фотографії обрізаних дерев поширили у мережі.
Наразі 40-річні липи мають такий вигляд.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/d/27/0dcaef23-f392e7ee907f7c47c12ba4836ec6627d.jpg?v=8920_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/5/3c/fe3021d8-6f92823e97b55c024707c8b8e0a143c5.jpg?v=0027_1)
У киян питання, якщо це санітарна обрізка, то чому її роблять зараз, а не раніше. Місцеві обурюються, що після цього все літо вулицю будуть прикрашати "сторчаки".
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/9/87/4affb712-aa86f0385aa1fa73f7c9b0864c91f879.jpg?v=8900_1)
Мешканці Оболоні зазначають, що за п'ять метрів, між будинком і парканом школи №16 поросли хащі.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/4/76/f060e3f6-045b8025b096cffea9df2c403a69c764.jpg?v=8961_1)
А також там зробили смітник.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/a/84/eb2abbc4-d6625d26be06929c961073274b96684a.jpg?v=8995_1)
Тут знову питання, чому доля лип бентежить, а неохайних кущів поряд школи ні.
Нагадуємо, у Києві у ботанічному саду імені Фоміна сезон цвітіння магнолій, а в парку Кіото вже на повну силу розпустилися сакури. Саме в цих місцях зібрані одні з найбільших колекцій цих напрочуд прекрасних дерев.
Подивитися, як цвітуть магнолії в ботсаду Фоміна можна безкоштовно – вхід на територію вільний. У парк Кіото також вільний вхід.
Раніше "Телеграф" показав, який вигляд має Гідропарк у Києві під час водопілля. У воді опинилися дитячі майданчики, зони відпочинку, а на деяких ділянках можна забрести майже в коліно.