Біатлон: результати Кубка світу

Читать на русском
Автор
17630
Біатлон Новина оновлена 18 березня 2024, 11:36
Біатлон. Фото Getty Images

Завершився біатлонний сезон у Канаді

У суботу, 25 листопада, одиночною змішаною естафетою в Естерсунді (Швеція) розпочався новий біатлонний сезон. Збірна рф відсторонена від змагань через повномасштабне вторгнення путінських військ в Україну.

Результати перегонів доступні на офіційному сайті Міжнародного союзу біатлоністів (IBU). Додамо, що в Україні всі перегони Кубка світу можна подивитися на сайті "Суспільне Спорт", а також на регіональних телеканалах "Суспільного" ("Суспільне Київ", "Супільне Черкаси" тощо).

Результати етапів Кубка світу з біатлону сезону 2023/24, а також ЧС-2024

Дев'ятий етап. Кенмор, Канада

14 березня

Спринт, жінки — Ліза Віттоцці (Італія) — 19.38,2 (0+0), 2. Лу Жанмонно (Франція) (0+0) +5.5, 3. Лена Хеккі-Гросс (Швейцарія) (0+0) +8.6, …22. Юлія Джима (Україна) (0+0) +1:12,1, 33. Ірина Петренко (Україна) (0+1) +1:41,3, 41. Христина Дмитренко (Україна) (1+0) +1:58,3, 50. Анастасія Меркушина (Україна) (0+2) +2:20,4 — повні результати дивіться тут.

15 березня

Спринт, чоловіки — 1. Йоханнес-Тінґнес Бьо (Норвегія) (0+0) 23:37,0, 2. Томмазо Джакомель (Італія) (0+1) +1:02,7, 3. Тар'єй Бьо (0+1) (Норвегія) +1:04,2, … 10. Дмитро Підручний (Україна) (0+0) +1:28,5, 50. Артем Прима (Україна) (1+1) +3:10,9, 64. Віталій Мандзин (Україна) (0+2) +3:36,1, 74. Антон Дудченко (Україна) (0+0) +3:57,8, 88. Тарас Лесюк (Україна) (2+2) +5:12,5 — повні результати дивіться тут.

16 березня

Перегони переслідування, жінки — 1. Ліза Віттоцці (Італія, 0+0+0+1) 28:15.9 хвилини, 2. Лу Жанмонно (Франція, 1+0+1+1) +12.2, 3. Жюстін Бреза-Буше (Франція, 2+1+0+0) +19.4, … 27. Юлія Джима (Україна, 0+0+1+2) +2:41.3, 30. Христина Дмитренко (Україна, 0+0+0+1) +2:51.9, 45. Анастасія Меркушина (Україна, 0+0+2+0) +4:07.2, 47. Ірина Петренко (Україна, 1+3+1+1) +4:16.5 — повні результати дивіться тут.

Перегони переслідування, чоловіки — 1. Йоганнес Бьо (Норвегія, 1+1+0+1) 34:38.0, 2. Себастьян Самуельссон (Швеція, 0+0+1+0) +11.2, 3. Ерік Перро (Франція, 0+1+0+0) +11.6 — повні результати дивіться тут.

17 березня

Мас-старт, жінки — 1. Лу Жанмонно (Франція) – 32:55,0 (0+0+0+1), 2. Яніна Хеттіх-Вальц (Німеччина) +11,9 (0+0+0+1), 3. Жілонн Ґіґонна (Франція) +15,8 (0+0+0+0), … 23. Юлія Джима (Україна) +2:29,4 (0+1+1+2) — повні результати дивіться тут.

Мас-старт, чоловіки — 1. Йоханнес Бьо (Норвегія) – 36:03,4 (0+0+0+1), 2. Йоханнес Дале-Шевдаль (Норвегія) +44,5 (2+0+0+0), 3. Емільєн Жаклен (Франція) +1:07,2 (1+1+1+0) — повні результати дивіться тут.

Восьмий етап. Солдер Холлоу, США

8 березня

Естафета, чоловіки — 1. Норвегія (3+5), 2. Італія (0+8) +26.5, 3. Німеччина (0+8) +27.3, … 9. Україна (1+7) +3.57.4 — повні результати дивіться тут.

Спринт, жінки — 1. Жюстін Бреза-Буше (Франція) (0+1) 19:37,2, 2. Інгрід Тандреволд (Норвегія) (0+0) +13,4, 3. Лу Жанмонно (Франція) (0+0) +19,2, … 33. Юлія Джима (Україна) (0+2) +2:31,2, 55. Христина Дмитренко (Україна) (0+2) + 3:18,6, 64. Анастасія Меркушина (Україна) (2+2) + 3:41,2 — повні результати дивіться тут.

9 березня

Естафета, жінки — 1. Норвегія – 1:04:15.5 (0+5), 2. Німеччина +17.2 (0+7), 3. Швеція +42.0 (0+10), … 7. Україна +2:17.8 (0+6) — повні результати дивіться тут.

Спринт, чоловіки — 1. Ерік Перро (Франція) – 22:19,8 (0+0), 2. Емільєн Жаклен (Франція) +3,9 (0+2), 3. Йохан-Олав Ботн (Норвегія) +11,3 (0+0), … 39. Артем Прима (Україна) +1:48,2 (0+1), 40. Антон Дудченко (Україна) +1:51,4 (0+1), 48. Віталій Мандзин (Україна) +2:01,0 (0+1), 55. Дмитро Підручний (Україна) +2:10,2 (1+2), 78. Тарас Лесюк (Україна) +2:46,0 (1+1) — повні результати дивіться тут.

10 березня

Гонка переслідування, жінки — 1. Лу Жанмонно (Франція) – 26:51,7 (0+0+1+0), 2. Ліза Віттоцці (Італія) +0,4 (0+1+0+0), 3. Жюлья Сімон (Франція) +1:01,0 (1+0+0+1), … 22. Юлія Джима (Україна) +3:01,8 (0+0+0+1) — повні результати дивіться тут.

Гонка переслідування, чоловіки — 1. Йоханнес-Тінгнес Бьо (Норвегія) – 30:02,0 (0+0+0+1), 2. Тар'єй Бьо (Норвегія) +6,4 (1+0+1+0), 3. Емільєн Жаклен (Франція) +7,1 (0+0+3+0), … 40. Антон Дудченко (Україна) +4:21,4 (0+0+1+1) — повні результати дивіться тут.

Сьомий етап. Холменколлен, Норвегія

1 березня

Індивідуальні перегони, жінки — 1. Інгрід-Ландмарк Тандреволд (0+0+0+1) 44:13,1, 2. Ельвіра Карін Еберг (1+1+0+0) +28,8, 3. Іда Лієн (0+1+0+0) +32,0, … 33. Анастасія Меркушина (1+0+0+1) +3:33,0, 59. Анна Кривонос (1+0+0+2) +5:46,4, 62. Христина Дмитренко (0+2+1+2) +5:54,7, 63. Ірина Петренко (0+2+0+1) +6:02,6 — повні результати дивіться тут.

Індивідуальні перегони, чоловіки — 1. Стурла Легрейд (Норвегія) (0+0+0+0) 49:31,0, 2. Тар'єй Бьо (Норвегія) (0+0+0+1) +28,5, 3. Ветле-Шостад Крістіансен (Норвегія) (0+0+0+1) +1:05,6, … 30. Дмитро Підручний (Україна) (0+1+1+1) +4:27,2, 33. Тарас Лесюк (Україна) (0+0+0+2) +4:41,7, 34. Антон Дудченко (Україна) (0+1+0+0) +4:43,9, 40. Артем Прима (Україна) (1+1+0+0) +5:40,5, 51. Денис Насико (Україна) (0+1+0+1) +6:35,1 — повні результати дивіться тут.

2 березня

Мас-старти, жінки — 1. Лена Хеккі Гросс (Швейцарія) (1+1+0+0) 35:46,3, 2. Жюлья Сімон (Франція) (1+1+1+1) +16,8, 3. Лу Жанмонно (Франція) (0+2+0+1) +22,3, … 27. Анастасія Меркушина (Україна) (0+0+1+2) +3:15,2, 29. Юлія Джима (Україна) (2+1+1+1) +4:32,8 — повні результати дивіться тут.

Мас-старти, чоловіки — 1. Стурла Легрейд (Норвегія) (1+0+0+0) 37:52,0, 2. Бенедікт Долль (Німеччина) (0+0+0+2) +6,4, 3. Єспер Нелін (Швеція) (0+1+0+0) +9,9 — повні результати дивіться тут.

3 березня

Сінгл-мікст — 1. Норвегія (1+8), 2. Швеція (0+7) +0.1, 3. Фінляндія (0+6) +31.3, … 12. Україна (1+12) +2.34.4 — повні результати дивіться тут.

Змішана естафета — 1. Франція — 1.03.48,6 (0+6), 2. Швеція — 32,2 (0+8), 3. Норвегія — 35,9 (2+9) — повні результати дивіться тут.

Шостий етап. Антхольц (Антерсельва), Італія

18 січня

Коротка індивідуальна гонка, чоловіки — 1. Йоханнес-Тінґнес Бьо (Норвегія) (0+0+0+0) 37:28,0, 2. Тар'єй Бьо (Норвегія) (0+1+0+1) +1:36,1, 3. Йоханнес Кюн (Німеччина) (0+0+0+2) +1:44,0, … 9. Артем Прима (Україна) (0+0+1+0) +2:38,8, 57. Артем Тищенко (Україна) (0+1+0+3) +5:56,6, 77. Денис Насико (Україна) (3+1+1+1) +7:25,9 80. Тарас Лесюк (Україна) (0+2+2+2) +7:31,8, 81. Дмитро Грущак (Україна) (0+2+2+1) +7:51,3 — повні результати дивіться тут.

19 січня

Коротка індивідуальна гонка, жінки — 1. Лєна Хеккі Гросс (Швейцарія) (0+0+0+0), 2. Жулія Сімон (Франція) (0+1+0+1) +20.2, 3. Лу Жанмонно (Франція) (0+0+1+0) +31.4, … 13. Анастасія Меркушина (Україна) (0+0+1+0) +2.00.0, 17. Юлія Джима (Україна) (0+0+1+1) +2.24.3, 18. Ірина Петренко (Україна) (1+0+0+1) +2.36.9, 32. Христина Дмитренко (Україна) (0+1+0+2) +3.36.5, 76. Анна Кривонос (Україна) (3+2+0+1) +7.06.9 — повні результати дивіться тут.

20 січня

Сінгл-мікст — 1. Німеччина (0+1), 2. Норвегія (0+8)+11.2, 3. Австрія (0+4)+28.3, … 10. Україна (0+6) +1.09.9 — повні результати дивіться тут.

Змішана естафета — 1. Норвегія (0+8), 2. Італія (0+5) +22.3, 3. Швеція (0+9) +1.07.8, … 9. Україна (0+12) +3.19.7 — повні результати дивіться тут.

21 січня

Мас-старт, чоловіки — 1. Ветле-Шостад Крістіансен (Норвегія) (0+1+0+0), 2. Йоханнес Дале-Шевдаль (Норвегія) (0+0+1+1) +10.7, 3. Вебйорн Сьорум (Норвегія) (0+0+0+1) +14.0, … 30. Артем Прима (Україна) (2+3+2+1) +5.33,4 — повні результати дивіться тут.

Мас-старт, жінки — 1. Жюлья Сімон (Франція) (0+0+1+0) 34:42,5, 2. Лу Жанмонно (Франція) (0+0+0+0) +8,9, 3. Лена Хеккі Гросс (Швейцарія) (0+0+1+0) +20,7, … 13. Юлія Джима (Україна) (0+0+1+0) +1:19,6, 15. Анастасія Меркушина (Україна) (0+0+0+1) +1:33,4, 23. Ірина Петренко (Україна) (0+0+2+0) +3:02,4 — повні результати дивіться тут.

П'ятий етап. Рупольдінг, Німеччина

10 січня

Естафета, жінки — 1. Франція (0+4), 2. Швеція (0+3) +8.7, 3. Німеччина (0+3) +46.7, … 5. Україна (0+4) +1.36.1 — повні результати дивіться тут.

11 січня

Естафета, чоловіки — 1. Норвегія (0+8), 2. Німеччина (2+7) +45.0, 3. Італія (0+10)+57.8, … 18. Україна (2+11) +4.44.5 — повні результати дивіться тут.

12 січня

Спринт, жінки — 1. Інґрід-Ландмарк Тандреволд (Норвегія) (0+0) 19:25,4, 2. Мона Брурссон (Швеція) (0+0) +18,2, 3. Ліза Віттоцці (Італія) (0+0) +19,0, … 13. Юлія Джима (Україна) (0+0) +57,8, 68. Любов Кип'яченкова (Україна) (2+1) +2:56,9, 70. Надія Бєлкіна (Україна) (2+0) +2:57,5, 83. Олена Городна (Україна) (1+1) +3:28,1 — повні результати дивіться тут.

13 січня

Спринт, чоловіки — 1. Ветле-Шостад Крістіансен (Норвегія) (0+0), 2. Томмазо Джакомель (Італія) (1+0) +16.8, 3. Тар'єй Бьо (Норвегія) (0+0) +20.1, … 39. Денис Насико (Україна) (0+0) +1.39.1, 41. Тарас Лесюк (Україна) (0+1) +1.41.9, 53. Віталій Мандзин (Україна) (0+2) +1.54.7, 59. Артем Тищенко (Україна) (0+1) +2.01.7, 70. Антон Дудченко (Україна) (2+0) +2.16.9 — повні результати дивіться тут.

14 січня

Гонка переслідування, жінки — 1. Ліза Віттоцці (Італія) (1+0+0+0) 30:30,7, 2. Інґрід-Ландмарк Тандреволд (Норвегія) (0+0+1+0) +0,7, 3. Юні Арнеклейв (Норвегія) (0+0+0+0) +9,1, … 15. Юлія Джима (Україна) (0+0+0+0) +1:18,0 — повні результати дивіться тут.

Гонка переслідування, чоловіки — 1. Йоханнес Дале-Шевдаль (Норвегія) (0+0+2+0) 30:38,0, 2. Ветле-Шостад Крістіансен (Норвегія) (0+0+1+2) +1,7, 3. Йоханнес-Тінґнес Бьо (Норвегія) (1+0+1+0) +2,4, … 37. Денис Насико (Україна) (0+1+1+0) +2:38,4, 43. Артем Тищенко (Україна) (0+0+0+1) +2:45,0, 49. Тарас Лесюк (Україна) (0+2+1+1) +3:46,9, 52. Віталій Мандзин (Україна) (1+0+3+0) +4:07,8 — повні результати дивіться тут.

Четвертий етап. Оберхоф, Німеччина

5 січня

Спринт, чоловіки — 1. Бенедікт Долль (Німеччина) (0+1) 24:12,2, 2. Стурла Легрейд (Норвегія) (0+1) +1,8, 3. Ендре Стрьомсхейм (Норвегія) (0+1) +5,4, … 31. Віталій Мандзин (Україна) (0+1) +1:50,0, 34. Дмитро Підручний (Україна) (1+2) +1:56,4, 41. Антон Дудченко (Україна) (1+1) +2:13,5, 51. Артем Прима (Україна) (1+1) +2:32,9, 65. Артем Тищенко (Україна) (0+1) +2:55,2 — повні результати дивіться тут.

Спринт, жінки — 1. Жюстін Бреза-Буше (Франція) (2+0) 22:43,0, 2. Франциска Пройсс (Німеччина) (0+0) +4,4, 3. Софі Шово (Франція) (1+0) +4,6, … 27. Анастасія Меркушина (Україна) (0+0) +1:45,1, 32. Юлія Джима (Україна) (0+2) +1:55,0, 38. Христина Дмитренко (Україна) (1+0) +2:07,2, 70. Ірина Петренко (Україна) (0+2) +3:21,5, 75. Любов Кип'яченкова (Україна) (1+2) +3:36,7 — повні результати дивіться тут.

6 січня

Гонка переслідування, чоловіки — 1. Ендре Стремсгейм (0+0+0+2) 33:04.2, 2. Стурла Легрейд (0+1+1+0) +17.8, 3. Йоганнес Дале (1+0+0+0) +36.4, …31. Дмитро Підручний (1+1+0+2) +3:41.0, 33. Антон Дудченко (0+0+0+0) +3:47.2, 39. Віталій Мандзин (2+0+2+0) +4:13.2, 50. Артем Прима (0+1+0+2) +5:16.6 — повні результати дивіться тут.

Гонка переслідування, жінки — 1. Жюлья Сімон (1+0+0+1) 31:45,2, 2. Жустін Бреза-Буше (0+0+1+2) +18,9, 3. Інґрід-Ландмарк Тандреволд (0+0+1+1) +44,4, … 24. Анастасія Меркушина (0+0+0+0) +3:20,1, 32. Юлія Джима (0+0+0+1) +3:31,2, 39. Христина Дмитренко (2+0+0+0) +4:08,8 — повні результати дивіться тут.

7 січня

Естафета, чоловіки — 1. Норвегія (0+7), 2. Німеччина (1+15) +2.01.9, 3. Італія (0+16) +2.50.5, … 13. Україна (3+17) +6.47.7 — повні результати дивіться тут.

Естафета, жінки — 1. Франція (0+12), 2. Норвегія (0+10) +9.3, 3. Швеція (1+8) +33.5, … 8. Україна (1+10) +5.18.7 — повні результати дивіться тут.

Третій етап. Ленцерхайде, Швейцарія

14 грудня

Спринт, жінки — 1. Жюстін Брезаз-Буше (Франція) — 22.13,0 (0+0), 2. Інгрід-Ланнмарк Тандреволл (Норвегія) — 12,2 (0+0), 3. Ліза Вітоцці (Італія) — 17,2 (0+0), … 16. Анастасія Меркушина (Україна) — 1.42,6 (0+0), 17. Ірина Петренко (Україна) — 1.43,2 (0+1), 24. Юлія Джима (Україна) — 2.04,2 (1+0), 27. Христина Дмитренко (Україна) — 2.07,3 (0+0) — повні результати дивіться тут.

15 грудня

Спринт, чоловіки — 1. Бенедікт Долль (0+0) 23:15,8, 2. Йоханнес-Тінґнес Бьо (1+0) +5,4, 3. Філіпп Наврат (1+0) +36,8, … 22. Дмитро Підручний (1+1) +1:29,3, 44. Артем Прима (1+1) +2:18,1, 45. Тарас Лесюк (0+1) +2:24,9, 63. Артем Тищенко (1+0) +2:50,1, 78. Антон Дудченко (3+1) +3:38,3 — повні результати дивіться тут

16 грудня

Гонка переслідування (жіноча) — 1. Жустін Бреза-Буше (Франція) (1+0+1+1) 27:31,0, 2. Жюлья Сімон (Франція) (0+0+2+0) +25,2, 3. Маріт Ісхол Скоган (Норвегія) (0+2+0+0) +1:13,6, … 10. Анастасія Меркушина (Україна) (0+0+1+0) +1:49,6, 12. Ірина Петренко (Україна) (0+0+0+1) +1:58,9, 18. Юлія Джима (Україна) (0+0+1+1) +2:36,8, 29. Христина Дмитренко (Україна) (0+0+0+2) +3:14,7 — повні результати дивіться тут.

Гонка переслідування (чоловіча) — 1. Йоханнес-Тінґнес Бьо (Норвегія) (0+1+2+0) 32:30,0Ю, 2. Ендре Стрьомсхайм (Норвегія) (1+0+0+1) +24,7, 3. Стурла Легрейд (Норвегія) (0+0+0+1) +29,1, … 20. Дмитро Підручний (Україна) (0+2+1+0) +2:07,5, 52. Артем Прима (Україна) (2+1+1+2) +5:00,7, 53. Тарас Лесюк (Україна) (1+0+1+2) +5:24,1 — повні результати дивіться тут.

17 грудня

Жіночий мас-старт — 1. Жюстін Бреза-Буше (Франція) (0+0+0+0), 2. Ельвіра Карін Еберг (Швеція) (1+1+0+0) +5.5, 3. Ханна Еберг (Швеція) (1+1+0+0) +10.6, … 19. Юлія Джима (Україна) (0+1+1+1) +2.07.5, 22. Ірина Петренко (Україна) (0+0+1+1) +2.25.9, 25. Христина Дмитренко (Україна) (0+0+2+2) +3.23.7, 29. Анастасія Меркушина (Україна) (1+1+3+1) +4.29.0 — повні результати дивіться тут.

Чоловічий мас-старт — 1. Йоханнес-Тінґнес Бьо (1+0+1+0) 35:00,1, 2. Йоханнес Дале-Шевдаль (0+0+0+1) +14,6, 3. Тар'єй Бьо (0+0+0+1) +21,8, … 26. Дмитро Підручний (1+0+1+1) +2:57,5 — повні результати дивіться тут.

Другий етап. Хохфільцен, Австрія

8 грудня

Спринт чоловічий — 1. Тар'єй Бьо (Норвегія) (0+0) 24:37,5, 2. Стурла Легрейд (Норвегія) (0+0) +4,9, 3. Себастьян Самуельссон (Швеція) (1+0) +10,0, … 47. Антон Дудченко (Україна) (0+1) +2:17,0, 52. Дмитро Підручний (Україна) (2+2) +2:26,3, 63. Артем Тищенко (Україна) (0+1) +2:45,8, 65. Артем Прима (Україна) (1+1) +2:48,7, 80. Тарас Лесюк (Україна) (1+2) +3:40,9 — повні результати дивіться тут.

Спринт жіночий — 1. Інгрід-Ландмарк Тандреволд (Норвегія) (0+0) 20:59,9, 2. Ельвіра Карін Еберг (Швеція) (1+0) +4,9, 3. Жустін Бреза-Буше (Франція) (1+0) +19,7, … 23. Анастасія Меркушина (Україна) (0+0) +1:35,0, 38. Юлія Джима (Україна) (0+1) +1:57,7, 51. Ірина Петренко (Україна) (0+2) +2:25,1, 57. Анна Кривонос (Україна) (0+1) +2:40,5, 68. Олена Городна (Україна) (1+1) +3:04,3 — повні результати дивіться тут.

9 грудня

Гонка переслідування (чоловіча) — 1. Йоханнес-Тінгнес Бьо (Норвегія) (1+0+0+0) 33:05,1, 2. Йоханнес Дале-Шевдаль (Норвегія) (2+0+1+0) +22,6, 3. Тар'єй Бьо (Норвегія) (1+0+1+0) +28,4. … 19. Дмитро Підручний (Україна) (0+0+1+1) +2:50,2, 49. Антон Дудченко (Україна) (1+1+2+0) +5:13,0 — повні результати дивіться тут.

Гонка переслідування (жіноча) — 1. Ельвіра Карін Еберг (Швеція) (1+0+0+0) 29:44,6, 2. Лена Хеккі Гросс (Швейцарія) (0+0+1+0) +11,2, 3. Інгрід-Ландмарк Тандреволд (Норвегія) (1+0+0+0) +13,9, … 27. Юлія Джима (Україна) (0+0+1+1) +3:46,6, 29. Ірина Петренко (Україна) (1+0+0+1) +3:47,7, 46. Анастасія Меркушина (Україна) (1+0+0+3) +4:49,4, 53. Анна Кривонос (Україна) (0+0+1+1) +5:51,2 — повні результати дивіться тут.

10 грудня

Естафета (чоловіча) — 1. Норвегія (0+5), 2. Франція (0+6) +28.7, 3. Німеччина (1+9) +1.06.9, … 5. Україна (0+3) +2.24.9 — повні результати дивіться тут.

Естафета (жіноча) — 1. Норвегія (0+6) 1:07:39,0, 2. Швеція (0+10) +31,6, 3. Франція (1+8) +1:01,5, …10. Україна (0+10) +3:06,4 — повні результати дивіться тут.

Перший етап. Естерсунд, Швеція

25 листопада

  • Сінгл-мікст — 1. Швеція – 37.46,9 (0+8), 2. Норвегія – 13,8 (0+6), 3. Франція – 42,2 (2+12), … 10. Україна – 1.21,3 (0+7) — повні результати дивіться тут.
  • Змішана естафета — 1. Франція — 1.09.09,9 (1+5), 2. Норвегія — 15,7 (0+7), 3. Італія — ​​39,7 (1+9), … 8. Україна – 3.37,2 (0+6) – повні результати дивіться тут.

26 листопада

Індивідуальні перегони (жінки) — 1. Ліза Віттоцці (Італія) (0+0+1+0) 44:03,9, 2. Франциска Пройс (Німеччина) (0+0+0+0+0) +0,1, 3. Ванесса Фогт (Німеччина) (0+0+0+0+0) +10,1, … 22. Ірина Петренко (Україна) (0+1+0+0+1) +3:00,6, 40. Анна Кривонос (Україна) (0+0+0+2) +4:08,2, 43. Христина Дмитренко (Україна) (1+0+0+1) +4:15,6, 48. Любов Кип'яченкова (Україна) (0+1+0+1) +4:34,6, 83. Анастасія Меркушина (Україна) (1+0+2+2) +7:55,9 — повні результати дивіться тут.

Індивідуальні перегони (чоловіки) — 1. Роман Реєс (Німеччина) (0+0+0+1) 51:27,2, 2. Юстус Штрелов (Німеччина) (0+1+0+0) +12,1, 3. Йоханнес-Тінгнес Бьо (Норвегія) (1+0+0+1) +25,0, … 38. Артем Тищенко (Україна) (0+0+0+1) +3:26,3, 49. Тарас Лесюк (Україна) (0+ 1+0+0+1) +4:17,4, 52. Богдан Цимбал (Україна) (0+1+0+0) +4:32,2, 54. Денис Насико (Україна) (2+0+ 0+0) +4:42,6, 56. Антон Дудченко (Україна) (2+0+0+1) +4:46,6 — повні результати дивіться тут.

29 листопада

Естафета, жінки — 1. Норвегія – 1:18.48,3 (0+9), 2. Швеція – 41,6 (1+9), 3. Німеччина – 47,9 (0+4), … 12. Україна – 6.05,3 (1+9) — повні результати дивіться тут.

30 листопада

Естафета, чоловіки — 1. Норвегія (0+7) 1:14:28,4, 2. Франція (0+11)+20,6, 3. Німеччина (1+16)+50,5, … 14. Україна (3+9) +4:58,5 — повні результати дивіться тут.

1 грудня

Спринт, жінки — 1. Лу Жанмонно (Франція) (0+0) 21:04,1, 2. Каролін-Оффіґстад Кноттен (Норвегія) (1+0) +8,5, 3. Юні Арнеклєйв (Норвегія) (0+1) +17,6, … 48. Анастасія Меркушина (Україна) (1+1) +2:08,5, 49. Христина Дмитренко (Україна) (0+2) +2:10,2, 62. Анна Кривонос (Україна) (1+2) +2:31,4, 74. Любов Кип'яченкова (Україна) (3+1) +3:00,1, 78. Дар'я Блашко (Україна) (0+1) +3:11,8 — повні результати дивіться тут.

2 грудня

Спринт, чоловіки — 1. Філіп Наврат (Німеччина) — 24.02,0 (0+0), 2. Тар’єй Бо (Норвегія) — 18,7 (0+0), 3. Вебйорн Сьорум (Норвегія) — 19,8 (0+0), … 38. Антон Дудченко (Україна) — 2.07,9 (0+0), 53. Богдан Цимбал (Україна) — 2.38,8 (1+1), 66. Артем Прима (Україна) — 3.06,4 (0+2), 71. Денис Насико (Україна) — 3.19,9 (0+1), 86. Тарас Лесюк (Україна) — 3.52,0 (1+3) — повні результати дивіться тут.

3 грудня

Гонка переслідування (жінки) — 1. Лу Жанмонно (Франція) – 31.41,3 (0), 2. Франциска Пройс (Німеччина) – 0,3 (1), 3. Ванесса Фойгт (Німеччина) – 18,5 (1), … 41. Анастасія Меркушина (Україна) – 5.41,3 (4) — повні результати дивіться тут.

Гонка переслідування (чоловіки) — 1. Себастьян Самуельссон (Швеція) — 31.38,4 (1+1+0+1), 2. Філіп Наврат (Німеччина) — 5,1 (0+0+1+1), 3. Ветле Шостад Крістіансен (Норвегія) — 7,2 (0+0+1+0), … 41. Антон Дудченко (Україна) — 3.48,1 (1+2+0+0), 54. Богдан Цимбал (Україна) — 6.06,4 (2+1+1+1) — повні результати дивіться тут.

Нагадаємо, через санкції рф оголосила про проведення "міжнародного" турніру в Ханти-Мансійську, проте IBU заборонив росіянам проводити змагання під загрозою санкцій. Навіть Китай відмовився їхати до рф.