Матч українки проти росіянки на Australian Open завершився серією скандалів
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 892
![Марта Костюк та Марія Тимофеєва](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/d/b6/81dccf60-44f31ad1e56345898effd6d72f4afb6d.jpg?v=3795_2)
Українка перемогла росіянку, проте гру затьмарили навколотенісні скандали
Українська тенісистка Марта Костюк (№37 WTA) у четвертому раунді Відкритого чемпіонату Австралії-2024 обіграла нейтральну росіянку Марію Тимофеєву (№170 WTA). Українка не потиснула руку представниці країни-агресора.
Зустріч завершилася розгромною перемогою Марти із рахунком 6:2, 6:1. Крім того, поєдинок залишив за собою скандальний слід, повідомляє БТУ.
По-перше, англомовний коментатор "Євроспорту" Кенді Рід-Гарроп після того, як Марта не потиснула руку суперниці, пояснила, що між Україною та Росією йде "маленька війна". Це розгнівало українських користувачів у мережі. Кенді спробувала виправдатися, але зробила ще гірше, наголосивши, що з її боку це була просто "іронія".
По-друге, офіційний обліковий запис US Open опублікував пост про перемогу Костюк у своїх соціальних мережах, показавши прапор Росії біля прізвища Тимофеєвої. Російська символіка заборонена на міжнародних тенісних турнірах, а росіяни виступають на змаганнях у нейтральному статусі. На це жорстко відреагувала Костюк, котра звернулася до тенісної спільноти.
![Марта Костюк відреагував на публікацію US Open із російським прапором](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/2/48/d7977534-3a0f0b75d22f651f79f2723b47e8c482.jpg?v=2605_1)
Нагадаємо, одразу три представниці України пробилися до 1/8 фіналу в Австралії, що є національним рекордом на Турнірах Великого Шлему. А в основній сітці турніру розпочинали відразу 7 представниць України.