Український футболіст забив гол у Кубку Англії, але є нюанс (відео)

Віталій Миколенко потрапив на постер поєдинку
Віталій Миколенко потрапив на постер поєдинку. Фото twitter.com/Everton

Захисник збірної України зганьбився на домашньому стадіоні

У суботу, 27 січня, "Евертон" українця Віталія Миколенка у рамках матчу 1/16 фіналу Кубка Англії приймав "Лутон". Напередодні вінгер "Челсі" Михайло Мудрик став героєм кубкового поєдинку в Англії.

Зустріч, що проходила у Ліверпулі на "Гудісон Парк", завершилася мінімальною поразкою "Евертона" з рахунком 1:2. Про це повідомляє "Телеграф".

Рахунок у грі відкрили гості. На 39-й хвилині зустрічі після подачі з кутового Віталій Миколенко забив гол, щоправда, у ворота. Захисник збірної України у боротьбі із суперником пробив головою без шансів для свого воротаря. Іриски відігралися у дебюті другого тайму, проте пропустили на 96-й хвилині та вилетіли з Кубка Англії.

Повний відеоогляд матчу "Евертон" — "Лутон":

Зазначимо, що в АПЛ "Евертон" йде на 17-му місці, а "Лутон" — на 18-му. До речі, у команди з Ліверпуля відібрали 10 очок за порушення правил фінансового фейр-плей.

Раніше повідомлялося, що наприкінці 2023 року Мудрик забив гол у ворота "Крістал Пелас" у матчі АПЛ. Нагадаємо, в Англії назвали головну причину невдач Михайла.