ФІФА зайняла бік Росії у справі про втечу норвезького футболіста

Читать на русском
Автор
Матіас Норманн
Матіас Норманн. Фото instagram.com/mathiasnormann

Футболіст без дозволу російського клубу перейшов у саудівський "Аль-Раед"

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) зобов’язала норвезького футболіста Матіаса Норманна виплатити російському клубу "Ростову" компенсацію за розірвання контракту. Норвежець втік із РФ після атаки дронів на Москву.

Про це повідомляє Nettavisen із посиланням на рішення ФІФА, яке знаходиться у розпорядженні видання. За інформацією джерела, Матіас має виплатити "Ростову" 2,9 млн євро компенсації.

Норвежець наполягав на своїй невинності, назвавши те, що сталося з ним у РФ форс-мажором. Крім того, він зазначив, що переймався своєю безпекою, а "Ростов" не йшов на діалог і ігнорував його. Проте більшість суддів у цьому процесі стали на бік російського клубу.

Джерело додає, що якщо Норман не зможе самостійно виплатити 2,9 млн євро компенсації, то цей обов’язок ляже на саудівський "Аль-Раед", який переманив гравця. Футболісту надали 45 днів на виплату компенсації. Якщо він проігнорує це, його можуть усунути від футболу, а "Аль-Раед" зіткнеться з санкціями з боку ФІФА (заборона на реєстрацію гравців — Ред.).

Нагадаємо, на початку серпня 2023 Норманн повідомив "Ростов" про розірвання контракту і поїхав до Саудівської Аравії. Російський клуб звернувся до відповідних органів ФІФА, які визнали норвежця винним у "достроковому безпідставному розірванні контракту". Цікаво, що Норманн раніше зустрічався з російською "дівчиною Мудрика".