Лунін показав свою музу після перемоги у Лізі чемпіонів: дружина-красуня надихає футболіста (фото)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 756
![Андрій Лунін із дружиною Анастасією](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/9/7a/30b0f0cf-3516ff0fba638e7b69e8a0733fcbe7a9.jpg?v=1805_1)
Український голкіпер провів блискучий сезон
За успіхами одного з головних героїв "Реала" у Лізі чемпіонів сезону 2023/24 українця Андрія Луніна стоїть дружина Анастасія. Дівчина та сім’я надихають воротаря на подвиги на футбольному полі.
Про це зізнався сам футболіст на своїй сторінці в Instagram. Андрій опублікував спільне фото із дружиною разом із Кубком чемпіонів.
"Моє натхнення, моя мотивація, моє кохання, моє все. Дякую, що супроводжуєш мене в житті та у футболі. Я тебе дуже люблю", — написав Лунін.
Дружина Луніна Анастасія Томазова на 4 роки старша за чоловіка, а у відносинах вони перебувають уже 9 років. У 2021 році вони розписалися в Мадриді, церемонія була дуже скромною. 2022 року у пари народився син.
![Андрій Лунін із дружиною та сином](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/6/42/3d39b016-c0b537e08fc9733ee979a3d5350a1426.jpg?v=1123_1)
Анастасія веде блог в Instagram, на неї підписано понад 100 тис. людей. Окрім сімейних знімків, дружина футболіста частенько радує підписників гарячими знімками. Іноді Томазова знімається у різних фотосесіях.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/c/be/22e1b136-c1cd326428fb1522d66694a0e1f1ebec.jpg?v=2198_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/9/46/c2cd9430-55688e58db5f52f53cb9f86a3cca9469.jpg?v=2191_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/7/2e/eef900a9-2682d1cf7cf92df91944c7ec662c12e7.jpg?v=2185_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/0/7b/b046aa2a-97b2fe384b85a6b9b4e031b2a88ae7b0.jpg?v=2179_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/5/e6/a053512a-51ed4764915ba55f3ddcb10d29f18e65.jpg?v=2173_1)
![Анастасія Томазова](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/1/38/182a3b9a-c2a210ae6f529140bd8d74b738168381.jpg?v=2168_1)
Нагадаємо, Лунін став найтитулованішим українцем у Лізі чемпіонів. Примітно, що Андрій через хворобу діставався фіналу не з командою, а в літаку йому влаштували овації. Крім того, фанати уважили воротаря на "Сантьяго Бернабеу".