"На куражах з дамами": футболіста збірної України викрили у зраді
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 1346
![Олександр Зубков](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/a/e1/7ab59154-8a8294988be6b3cd3822ea83d7d85e1a.jpg?v=6218_1)
Дружина гравця все розповіла у соцмережах
Дружина півзахисника "Шахтаря" та збірної України Олександра Зубкова Ганна публічно звинуватила чоловіка у зраді. Раніше Ганна розповіла, скільки має заробляти ідеальний чоловік.
Відповідний коментар Зубкова опублікувала у сторіс на своїй сторінці в Instagram. Схоже, Ганна отримала доступ до телефона чоловіка.
"Казочка про те, що є вірні чоловіки виявилася просто казочкою. І мій зрадив. Дізналася випадково. Анька у Варшаві 1,5 роки від війни ховається, а Сашка на куражах із дамами", — написала Зубкова.
Крім того, Ганна опублікувала скриншот бесіди футболіста з дівчиною, а також показала історію пошукових запитів вінгера Гірників. Судячи зі скриншотів, гравець шукав повій у Києві.
"Чудово... Сімейний бюджет куди йде. І багато днів поспіль людина це шукала", — додала Ганна.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/4/56/35b63f74-efec2d7500c3925d07b6e78103e15564.jpg?v=4587_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/4/da/47e5646d-86d33f34ab944fcb6fc370693becfda4.jpg?v=4587_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/2/91/947d7912-cc115ff1cbd8869f188d1be1a6762912.jpg?v=4587_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/c/31/2e44d353-a0889c8c8afb4e6e330c00defe8df31c.jpg?v=4587_1)
Додамо, на сторінку Зубкової в Instagram підписано понад 20 тис. людей. Ганна часто радує підписників гарячими знімками.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/c/a0/c1516c2c-8053142fb806f27c26d91bcd813b6a0c.jpg?v=5657_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/1/62/9521afe9-ab2ec2d12fb25a8e19b9bcd2bd105621.jpg?v=5657_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/e/90/f95cee00-c69244ee2bf57123682d730e3e11b90e.jpg?v=5657_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/6/74/edda6862-eaec5a238ae7b7dbf829fd80ac0a0746.jpg?v=5657_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/2/23/a7ddda13-2bc32b1f5122326ee664c4ff04ac3232.jpg?v=5657_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/6/9e/85ea59cc-9f1f28881f37238e3ea25f575dc6b9e6.jpg?v=5657_1)
![Ганна Зубкова](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/e/3f/10b26d80-fd525b494bb912158aeaaab9760563fe.jpg?v=5657_1)
Нагадаємо, збірна України незабаром розпочне свій шлях на чемпіонаті Європи й цей скандал може вплинути на атмосферу в команді та на самого гравця. З розкладом Синьо-жовтих на турнірі можна ознайомитись на сайті "Телеграф".