Олімпіада-2024: результати українців 31 липня

2470
Париж-2024 Новина оновлена 01 серпня 2024, 08:46
Париж-2024. Фото НОК України

Українці боролися за медалі у кількох дисциплінах

У середу, 31 липня, на Олімпійських іграх у Парижі відбувся п’ятий змагальний день. Напередодні на Іграх Україна виграла першу медаль.

"Телеграф" пропонує до вашої уваги результати українців на Олімпіаді в Парижі 31 липня. Українці цього дня змагалися у стрільбі, тенісі, стрибках у воду, веслуванні, веслувальному слаломі, плаванні, спортивній гімнастиці та боксі.

Результати українців 31 липня на Олімпіаді-2024

10:00. Стрільба. Гвинтівка 50 м із 3 положень, кваліфікація (м). Сергій Куліш с 3-м результатом потрапив до фіналу.

12:00. Стрибки у воду. Синхронна вежа 10 м, фінал (ж). Софія Лискун та Ксенія Байло фінішували сьомими.

12:21. Плавання. 200 м на спині, кваліфікація (ч). Олександр Желтяков посів 20 місце і не потрапив до півфіналу.

12:24. Академічне веслування — Двійки парні л/в, півфінали (ч). Ігор Хмара, Станіслав Ковальов не зуміли вийти у фінал А та змагатимуться за 7-12 місця у фіналі B.

13:00. Теніс. Початок першого запуску.

Марта Костюк — Донна Векич (Хорватія) — 4:6, 6:2, 6:7.

Людмила Кіченок /Надія Кіченок — Даніель Коллінс/Дезіре Кравчик (США) — 4:6, 6:4, 10-7.

13:38. Академічне веслування. Четвірки парні, фінальний заїзд (ж). Україна посіла 5 місце.

16:30. Веслувальний слалом. Каное-одиначки, півфінал. Вікторія Ус кваліфікувалася у фінал із 8-м часом. У фіналі українка показала 11-ий час.

18:30. Спортивна гімнастика. Багатоборство, фінал (ч). Олег Верняєв посів 8-е місце, а Ілля Ковтун — 4-е.

21:32. Бокс. Попередній етап, 1/8 фіналу, до 57 кг (ч) Айдер Абдураїмов одноголосним рішенням суддів програв Хав’єру Ібаньєсу (Болгарія).

Нагадаємо, 31 липня на Олімпіаді в Парижі розіграють 20 комплектів нагород.