Чим відрізняється Webasto від автозапуску і який пристрій обов’язково має бути в авто взимку

Читать на русском
Автор
675
Webasto
Webasto. Фото freepik.com

Розбираємось, які основні відмінності між цими пристроями

Взимку запуск двигуна автомобіля може стати завданням, повним труднощів, особливо при низьких температурах. Холодний старт може призводити до ряду проблем, таких як ускладнена робота стартера, зниження силових характеристик мастила та інші фактори, що впливають на ефективність двигуна.

В таких умовах використання додаткових систем, таких як Webasto та автозапуск, може виявитися надзвичайно корисним для забезпечення не тільки комфортної температури в автомобілі, але й оптимізації роботи двигуна в умовах зимової холодної погоди.

Webasto і автозапуск — це два різні пристрої, які забезпечують комфорт та підвищують ефективність опалення автомобіля взимку. Між ними є суттєві відмінності. Розповідаємо про це детальніше.

Що таке Webasto

вебасто

Webasto є провідним світовим виробником систем для автомобілів, що спеціалізується в галузі систем опалення, кондиціонування і підігріву двигуна. Завдяки своєму довголітньому досвіду та глобальній присутності, Webasto є впізнаваною маркою, яка прагне забезпечувати надійні та передові технології для автомобільного сектору. Вона набула такого поширення, що на авторинку усі системи незалежного опалення сьогодні називають Webasto.

Webasto є системою незалежного опалення, яка працює на пальному (зазвичай дизель). Ця система може обігрівати двигун, салон автомобіля та інші системи.

Webasto використовує пальне з бака автомобіля для опалення і споживає мінімальну його кількість. Деякі моделі Webasto мають можливість дистанційного керування через спеціальний пульт або мобільний додаток.

Що таке автозапуск і для чого він потрібен

автозапуск двигуна

Автозапуск дозволяє запускати двигун автомобіля з деякої відстані, використовуючи пульт або мобільний додаток. Якщо автомобіль має систему опалення, вона може почати працювати під час автозапуску, опалюючи салон.

Щоб забезпечити найбільший комфорт взимку, можна розглядати встановлення обох систем. Користуючись Webasto, ви можете опалювати автомобіль, коли двигун вимкнений, а автозапуск дозволить вам зручно запускати двигун на відстані. Такий підхід дозволяє підтримувати комфортну температуру в салоні та забезпечує готовність автомобіля до руху безпосередньо перед поїздкою.

Раніше "Телеграф" писав про те, як без проблем зарядити Тesla при морозі -35. Канадець придумав хитрий трюк, як це робити.