"Ну прилетить туди, нічого страшного": поліцейська з Одеси записала цинічне відео, українці та поліція відреагували
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 5103
![Користувачів Мережі шокували висловлювання поліцейської](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/b/60/28c07952-193f5f90886737660ac4cc87f5d6960b.jpg?v=5951_1)
Їй доведеться зіткнутись не лише з осудом народу
У неділю, 5 травня, соцмережі облетіло відео, на якому поліцейська з Одеси скаржиться своїм друзям, що її відправили охороняти церкву. У своєму монолозі вона цинічно висловилася про обстріли та можливі жертви.
Відео публікували у Телеграм-каналах. Виявилось, що поліцейська записала його для своїх друзів у закритому чаті, але хтось зробив його надбанням пабліків.
"Вам усім хіханьки-хаханьки, а мені не хіханьки і не хаханьки, б**. На*** мені ту церкву охороняти? Там, б**, від сили чоловік 30, є***. Ну прилетить туди, і що? Нічого страшного. Це ж не мінус 100 чоловік, це усього лише мінус 30, лол, чел", ― сказала поліцейська.
Увага! На відео присутня нецензурна лексика!
Слова дівчини не залишились без реакції. Правоохоронні органи під час моніторингу соцмереж побачили це відео. У Головному управлінні Національної поліції в Одеській області пишуть, що авторку скандального відео вже відсторонили від виконання службових обов’язків та можуть зовсім звільнити. До речі, служить вона недовго ― лише місяць.
"Сьогодні, 5 травня, під час моніторингу інтернету в одному з пабліків було виявлено відео з висловлюваннями поліцейської щодо невдоволення обов'язком чергувати біля церкви на Великдень та байдужістю до можливих обстрілів та загибелі громадян. Це повідомлення, яке вона скинула для своїх друзів у приватну групу, стало надбанням пабліків. Така поведінка неприйнятна, ганьбить роботу правоохоронця, і на неї була принципова і жорстка реакція керівництва. Співробітницю відсторонили, ініційовано проведення службового розслідування, за результатами якого поліцейську буде звільнено. Зазначимо, що до служби в поліції дівчина розпочала лише місяць тому", ― йдеться у повідомленні Нацполіції.
Звичайні українці теж відреагували на цинічну заяву. Вони неприємно вражені байдужістю поліцейської. Більшість коментаторів забажали, щоб її звільнили зі служби.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/1/2a/94290d98-41138e41be809673b7586e764d89e2a1.png?v=5778_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/7/97/c62118e2-808088cf822085402c9e8cd9ee637977.png?v=5793_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/4/99/02d3f431-e0f17eef5c78c6df0bae045698925994.png?v=5809_1)
Проте не всі кинулись засуджувати авторку відео. Деякі з коментаторів зауважили, що поліцейські не можуть врятувати від ракет. А один з користувачів соцмережі зауважив, що це може бути постановочне відео.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/8/16/a8797374-ecbd1d592fc852efd8c98d67a4d27168.png?v=5824_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/1/38/0dfac4e5-fb8b4382c4436e49358fd5d7a53f6381.png?v=5841_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/5/12/430a059b-077361d17657bffea9cf16c2e96b3125.png?v=5858_1)
Раніше "Телеграф" писав, що одеситка знайшла лапу ящірки у пакеті з броколі. Своєю знахідкою вона поділилась з користувачами соцмереж.