Справжнє фронтове весілля: ексдепутатка парламенту Норвегії, а нині бойова медикиня ЗСУ одружилася з українським морпіхом (фото, відео)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 6057
![Щасливі молодята](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/5/48/d6394bec-121a9a574c50d55919e2586407229485.png?v=2535_1)
Закохані познайомилися на передовій, під час важких боїв
"Серед наших братів по зброї, танків і "Мастифів" ми нарешті зіграли фронтове весілля". Колишня депутатка парламенту Норвегії Сандра Андерсен Ейра одружилася з українським воїном, бійцем на позивний "Джабарі". Весілля зіграли на фронті, серед побратимів та посестер.
Про це Сандра повідомила у своєму Instagram. Жінка опублікувала красиве весільне відео і зазначила, що в цей день поруч були друзі з інших рот, батальйонів і бригад.
"Це справді дивовижне життя, яке ми живемо. Наші свідки: командир вогневої підтримки, наш побратим, проводжає мене до нареченого. Головний медик, якого я знаю ще з початку війни, ще з 36-ї бригади. Наші улюблені ДШР, наші "Мастифи"… Друзі з інших рот, батальйонів і бригад. Моя сім'я на відео. Одруження з коханням мого життя посеред війни. Боже, я так люблю цих людей… І свого чоловіка, свою команду, через війну і мир, завжди. Це було ідеально", — написала Сандра.
Бойова медикиня Сандра Андерсен Ейра після початку російського вторгнення приєдналася до Інтернаціонального легіону територіальної оборони України. У складі змішаного британсько-американського загону рейнджерів брала участь у битві за Мощун, потім — за Бахмут.
32-річний український воїн 505-го окремого батальйону морської піхоти та 37-річна бойова медикиня познайомилися на передовій під час важких боїв. "Джабарі" зробив пропозицію Сандрі ще минулоріч, але зіграти весілля вдалося лише наприкінці квітня цього року.
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/9/79/f7d15a87-73d5b3f894b512a74beee4702c5ca799.png?v=2088_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/a/23/c8f6b56e-8a027aaa007d7d85add78305b3a4d23a.png?v=2117_1)
![](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/6/b3/0d1a8e1c-2449803691cb2e8afab722a5ca1dfb36.png?v=2277_1)
Нагадаємо, раніше "Телеграф" повідомляв про те, що спікер Служби безпеки України Артем Дехтяренко одружився. Його обраницею стала ведуча Анастасія Норіцина.