Дівчинку віднесло в море: її шукали 5 днів, чим закінчилася історія (фото)

Читать на русском
Автор
До пошуків залучали всі наявні підрозділи рятувальників Новина оновлена 24 червня 2026, 21:20
До пошуків залучали всі наявні підрозділи рятувальників. Фото Колаж "Телеграфу"

Дівчинку в море відніс раптовий порив вітру

В Одеській області рятувальники припинили пошуки 10-річної Софії, яку віднесло у море на надувному колі, коли вона відпочивала з прабабусею на стихійному пляжі поблизу села Сичавка. За цей час вдалося знайти лише її надувне коло.

Про це повідомляє один з місцевих пабліків. Варто зауважити, що до пошуків дитини були залучені водолази, рятувальники, психологи та фахівці безпілотних систем ДСНС України.

Повідомляється, що рятувальна операція розпочалась 19 червня. Станом на середу, 24 червня, пошуки дитини припинені.

"Кілька днів рятувальники шукали дівчинку, яка зникла під час купання на стихійному пляжі. Дитину забрало у відкрите море на надувному колі, проте пошуки результатів не дали. Рятувальники закликають не залишати дітей без нагляду біля води та відпочивати лише на офіційно відкритих пляжах", — зазначено у повідомленні.

Софія відпочивала на стихійному пляжі разом з прабабусею
Софія відпочивала на стихійному пляжі разом з прабабусею

Як проходили пошуки?

В ДСНС повідомляли, що загалом від початку пошукових робіт було обстежено 6 км узбережжя, 210 га надводної поверхні та 4,5 га морського дна. Від ДСНС залучались водолази, рятувальники, психологи та фахівці безпілотних систем.

З прабабусею дівчинки працювали психологи ДСНС
З прабабусею дівчинки працювали психологи ДСНС. Фото ДСНС Одещини
Рятувальники обстежили 6 км узбережжя
Рятувальники обстежили 6 км узбережжя. Фото ДСНС Одещини
До пошуків залучали водолазів
До пошуків залучали водолазів. Фото ДСНС Одещини
Дитину шукали також за допомогою безпілотників
Дитину шукали також за допомогою безпілотників. Фото ДСНС Одещини

"Відпочинок на стихійних пляжах суворо заборонений. Відсутність рятувальних постів, неперевірені узбережжя, дно та пісок — це величезний ризик! А використання надувних плавзасобів в таких місцях — це подвійна небезпека", — наголосили в ДСНС.

Раніше "Телеграф" розповідав, що уламок російського "шахеда" вбив жінку прямо на пляжі в Одесі.