Ціни перестали зростати: скільки коштує оренда квартир у Києві

Читать на русском
Автор
Ілюстрація
Ілюстрація. Фото Колаж "Телеграфу"

Актуальна інформація для тих, хто шукає житло у столиці

У Києві продовжує спостерігатись обвал цін на вторинному ринку нерухомості. У зв’язку з цим вартість оренди квартир у столиці перестала зростати і збереглася на рівні березня-травня поточного року.

Експерти зазначають, що влітку можливе деяке "пожвавлення", проте зараз дедалі менше людей готове витрачати гроші на купівлю та оренду житла у столиці. Про стан ринку нерухомості у Києві докладніше розповіли на офіційному сайті ЛУН.

Загалом ціна на оренду квартири в столиці залежить від району, наявності ремонту, поверху, екологічної обстановки, інфраструктури, стану самого будинку та рівня його комфорту.

Так, середня вартість оренди 1-кімнатної квартири у столиці становить 14 тисяч гривень.

Вартість оренди 1-кімнатної квартири

Найдорожче орендувати 1-кімнатну квартиру, яка розташована у Печерському (28 700 гривень), Шевченківському (20 000 гривень) та Голосіївському (16 000 гривень) районах Києва.

Найдоступніші для оренди однокімнатні квартири можна знайти в Дніпровському (12 000 гривень), Святошинському (10 000 гривень) та Деснянському (7 500 гривень) районах столиці.

Вартість оренди 1-кімнатної квартири у Києві по районам

Вартість оренди 2-кімнатної квартири у Києві становить у середньому 18 тисяч гривень на місяць.

Вартість оренди 2-кімнатної квартири

Найдорожче орендувати 2-кімнатну квартиру, яка розташована у Печерському (39 000 гривень), Шевченківському (29 700 гривень) та Голосіївському (25 000 гривень) районах Києва.

Найдоступніші для оренди двушки можна знайти у Святошинському (13 000 гривень), Дніпровському (12 500 гривень) та Деснянському (10 000 гривень) районах столиці.

Вартість оренди 2-кімнатної квартири у Києві по районам

Вартість оренди 3-кімнатної квартири у Києві стартує від 17 000 гривень на місяць.

Найдорожче орендувати 3-кімнатну квартиру, яка розташована у Печерському (61 300 гривень), Шевченківському (46 000 гривень) та Голосіївському (34 500 гривень) районах Києва.

Найдоступніші ж для оренди трикімнатні квартири можна знайти в Дарницькому (20 000 гривень) та Святошинському (17 000 гривень) районах столиці.

Варто зазначити, що інформація про оренду 3-кімнатної квартири в Деснянському районі відсутня через брак актуальних даних.

Вартість оренди 3-кімнатної квартири у Києві

Раніше "Телеграф" розповідав про те, які квартири здаються в оренду у передмістях Києва. У гонитві за більш доступними варіанти багато хто готовий винаймати житло в передмісті столиці, проте на них чекає велика кількість сюрпризів.