Олена Зеленська у монохромному образі з елегантними сережками зустріла у Києві закордонну делегацію (фото)
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 995
![Олена Зеленська має відмінне почуття стилю](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/8/af/01c9e21a-09a9f94dbc3b5aaf4247f24e2adc6af8.jpg?v=0907_2)
Перша леді справжня ікона стилю
Перша леді України Олена Зеленська, яка до президентства Володимира Зеленського та повномасштабної війни в Україні була абсолютно непублічною особою, нині нарівні з чоловіком представляє Україну на міжнародній арені. Також перша леді займається благодійними та гуманітарними проектами під час війни та зустрічає закордонних гостей в Україні.
Так, 8 лютого в офіційному телеграм-каналі Олени Зеленської з’явилися кадри із зустрічі гостей із Данії. Разом із ними перша леді вирушила до Київської обласної дитячої лікарні у Боярці.
![Олена Зеленська, перша леді](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/d/e5/84797da7-01dcd0494ab42d804c717b5a549fce5d.jpg?v=0179_1)
Для офіційної зустрічі з данською делегацією Олена Зеленська обрала строгий монохромний лук — темно-сірий костюм із нагладженими штанами та светром із коміром під піджаком у тон. Доповнювали образ елегантні мінімалістичні сережки, легкий макіяж та проста укладка.
![перша леді, Олена Зеленська](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/0/09/1a1a5d42-f827b0a6aebb351dbcef73b03055c090.jpg?v=0179_1)
Під час відвідування дитячої лікарні дружина президента одягла білу маску на обличчя, як і закордонні гості та інші присутні на зустрічі.
![Зелений стиль](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/3/16/a132f892-31e9ab8acd9c9e51490ccad187002163.jpg?v=0179_1)
Повідомляється, що перша леді зустріла у Києві міністерку охорони здоров’я Данії Софі Леде та керівницю лікарні ім. Марії Єлизавети у Копенгагені Мерете Ланзі.
"Разом завітали до Київської обласної дитячої лікарні у Боярці – вона є медичною "посестрою" датської лікарні. Познайомила гостей з роботою "Школи супергероїв", яка діє при нашому медичному закладі", — йдеться у повідомленні телеграм-каналу першої леді.
Раніше "Телеграф" розповідав, що Олена Зеленська у чорній блузі з патріотичною брошкою виступила перед парламентарями ПАРЄ. Перша леді захоплює своїми елегантними образами.