"Збочені" зв’язки з російськими повіями: Трамп програв суд щодо звинувачень

Читать на русском
Автор
976
Дональд Трамп
Дональд Трамп. Фото Reuters

З його слів, уся ситуація вигадка та наклеп

Британський Високий суд відхилив позов Дональда Трампа до британської приватної розвідувальної фірми, яка зібрала докази його участі в "збочених" статевих актах і підкупі російських чиновників. Як відомо, у 2017 році в ЗМІ потрапило досьє із матеріалами про "пригоди" Трампа в Москві та Санкт-Петербурзі.

Про це повідомляє видання Sky News. Позов стосувався фірми Orbis Business Intelligence та так званого "Досьє Стіла".

Саме ця розвідувальна фірма, на думку Трампа, і злила матеріали у мережу. Вона заснована колишнім керівником "російського відділу" Секретної розвідувальної служби Великої Британії (MI6) Крістофером Стілом.

Нагадаємо, що напередодні президентських виборів у США 2016 року фірма підготувала так зване "Досьє Стіла", в якому містилися матеріали про "компрометацію" Трампа російською ФСБ. Воно складалося з понад дюжини записок, які містили підтвердження витівок Трампа під час його бізнес-візитів до Росії.

Матеріали досьє підтверджували, що Трамп займався "збоченою сексуальною поведінкою, включаючи винаймання повій в президентських номерах готелю в Москві", а також брав участь в "секс-вечірках" у Санкт-Петербурзі. Можливо, ці дані дали російській владі "достатньо матеріалів для шантажу".

Розпочавши передвиборчу кампанію 2024 року, Трамп подав позов проти Orbis Business Intelligence і вимагав компенсації за страждання. Він стверджував, що досьє містить "численні неправдиві, фальшиві або вигадані звинувачення". Саме це Дональд і хотів довести суду, нібито уся ситуація вигадка та наклеп.

Розглянувши попередні аргументи сторін, суддя визнала, що у справі "немає вагомих причин" для того, щоб почати її розгляд. За її словами, Трамп "не зміг сформулювати жодного життєздатного засобу правового захисту", а відтоді, як він дізнався про це досьє, минуло вже надто багато років.

Раніше "Телеграф" писав, що Дональда Трампа знову висунули на Нобелівську премію мира.