СБУ і НАБУ взялися за Шмигаля з приводу вимагання і контрабанди на митниці, - блогер

Читать на русском
Автор
1150
СБУ і НАБУ взялися за Шмигаля з приводу вимагання і контрабанди на митниці, - блогер Новина оновлена 11 липня 2024, 17:16

Обшуки у виконувача обов'язків голови Держмитниці Сергія Звягінцева можуть привести СБУ і НАБУ до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля. Про це повідомив у своєму блозі політолог Володимир Сонюк.

"Дуже погані новини для Дениса Шмигаля: СБУ і НАБУ провели обшуки у його протеже, в. о. голови Держмитниці Сергія Звягінцева у справі про вимагання "данини" за призначення керівників регіональних митниць", — зазначив блогер.

Він нагадав, що ЗМІ неодноразово повідомляли, що Звягінцев — людина Шмигаля, який активно просував своїх людей на ключові посади в митниці.

"У контексті справи СБУ і НАБУ все виглядає так, що Служба безпеки і Антикор бюро зосередилися не тільки на "пішакові" Звягінцеві, а й на його "даху" — прем'єр-міністрі Шмигалі. Ймовірно, дії прем'єра вже набридли всім, включно з антикорупційними структурами, силовими відомствами та Офісом президента", — написав Сонюк.

За його словами, ще один обвинувачений у корупції чиновник, заступник міністра інфраструктури Василь Лозинський, також у матеріалах слідства вказував на необхідність "узгодження нагорі", маючи на увазі прем'єр-міністра.

"Нагадаю, що друг Шмигаля, Лозинський, обвинувачується в отриманні хабаря за купівлю генераторів за завищеною ціною, тоді як уся країна готується до зимового апокаліпсиса", — констатував блогер.