Кривдниця Цуренко виграла Australian Open-2024 (відео)

Аріна Соболенко
Аріна Соболенко. Фото twitter.com/AustralianOpen

В Австралії стала відома переможниця першого мейджора сезону

У суботу, 27 січня, "нейтральна" спортсменка з Білорусі Аріна Соболенко (№2 WTA) виграла Турнір Великого Шлему (ТВШ) Відкритий чемпіонат Австралії-2024. До речі, українка Даяна Ястремська боролася за вихід у фінал змагань.

У фіналі ТВШ Соболенко розгромила китаянку Чжен Ціньвень (№ 15 WTA) із рахунком 3:6, 2:6. Про це повідомляє "Телеграф".

Тенісистки зустрічалися двічі у кар’єрі, обидва рази на Australian Open. Торік Аріна обіграла Чжен у 1/4 фіналу, після чого виграла турнір. Таким чином, білоруска стала дворазовою чемпіонкою Australian Open.

Соболенко заробила на турнірі понад 2 млн доларів, а Ціньвень — понад мільйон. Додамо, що на шляху до фіналу Аріна розгромила українську тенісистку Лесю Цуренко, вигравши дві партії з рахунком 6:0. Це сталося у третьому раунді ТВШ.

Раніше повідомлялося, що українська тенісистка Людмила Кіченок зіграє у фіналі парного Australian Open-2024.

Нагадаємо, перша ракетка України Еліна Світоліна дійшла до чвертьфіналу ТВШ в Австралії, проте під час матчу травмувала спину, через що навіть не дограла перший сет.